X


Müşteri Destek Hizmetlerini Geliştiren DragonEx Avrupa Piyasasına Giriş Yapıyor

11:02
3 Aralık 2018
Okuma Süresi: 3 Dakika
Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Avrupa Birliği kripto para borsası lisansına sahip olan DragonEx Avrupa merkezli birçok projeyle sıkı bir işbirliği içerisinde faaliyet veriyor. Bununla birlikte DragonEx birden fazla itibari parayla yapılabilecek para yatırma ve çekme işlemlerini destekleme olanakları üzerine çalışmalar yürütüyor. Dünya çapında uygulanması düşünülen bu olanak kullanıcılarına ödeme imkanları sunan San Marino merkezli bir şirket aracılığıyla gerçekleştirilecek.

DragonEx kullanıcı deneyimlerini en iyi hale getirmek ve müşterilerinin memnuniyet seviyesini mümkün olan en yüksek seviyeye çekebilmek adına birçok adım attı. Platformda yedi gün yirmi dört saat boyunca Çin yuanı ile yapılan itibari para yatırma ve çekme işlemleri desteklenecek. Üstelik aynı şekilde para çekme onaylama hizmeti ve topluluğa verilen destek hizmeti de sürekli aktif hale getiriliyor. Tüm bu yenilikler 1 Aralık 2018 tarihinden itibaren DragonEx kullanıcılarının hizmetine sunuldu.

DragonEx Avrupa Birliği kripto para borsası lisansına sahip olduğunu topluluğa duyurdu. İşlem-madencilik modelini bulundurma-paylaşma özelliğiyle başlatan bir kripto para işlem platformu olarak ifade edebileceğimiz DragonEx dünyadaki en iyi yirmi listesinde yer alıyor. DragonEx mevcut durumda Avrupalı düzenleyicilerden onay ve izin almayı başardı. Böylece DragonEx onaylanmış bir kripto para borsası olarak Avrupa’daki faaliyetlerine hız kazandırdı.

Tüm bu olumlu gelişmelerin yanı sıra çeşitli proje ortakları DragonEx ile sıkı bir işbirliğine girme konusunda fikir birliğine vardı. Friendz ve Revain gibi proje sahipleri DragonEx platformunu büyük bir samimiyetle kutluyor ve gelecekteki muhtemel işbirlikleri için geniş kapsamlı görüşmeler yürütüleceğini ifade ediyor.

DragonEx tarafından başarıya atılan adımlar bunlarla sınırlı kalmıyor. Platform ekibi tarafından yürütülen azimli çalışmalar neticesinde San Marino merkezli bir şirketle de işbirliğine gidildi. Bu şirket kullanıcılarına birçok popüler itibari para ile para yatırma ve para çekme hizmeti vererek esnek ödeme çözümleri sunuyor. Şirketin desteklediği para birimleri USD, EUR, JPY gibi çok kullanılan türleri içeriyor. Birden fazla itibari parayla para yatırma ve çekme işleminin gerçekleştirilebilmesi DragonEx platformunun küresel piyasa açılan kapıyı aralaması anlamına gelebilir.

Dragon token’i (DT) merkezine alan DragonEx kullanıcılarının ilgisini birinci öncelik olarak benimsedi. Kullanıcı deneyimini en iyi hale getirebilmeyi amaçlayan DragonEx müşterilerine sunduğu destek hizmetini geliştirme kararı aldı. Bu doğrultuda yapılan çalışmaların ardından Çin yuanı (CNY) ile yapılan itibari para yatırma ya da çekme işlemleri, para çekme onaylamaları ve topluluğa verilen destek hizmeti 1 Aralık’tan itibaren yedi gün yirmi dört saat kesintisiz sağlanmaya başlandı.

DragonEx, platformun ilgisinin ve değerinin yalnızca DT’den gelmediğine inanıyor ve kullanıcılarının ihtiyaç ve görüşlerini ön plana çıkarıyor. Piyasaya ayı trendi hakim olsa dahi DragonEx en iyi kripto para borsası olma amacını bir an olsun aklından çıkarmıyor. Bu amacı gerçekleştirebilmenin tek yolu kullanıcılara kaliteli hizmet sunmaktan geçiyor. İşler ne şekilde seyrederse seyretsin DragonEx önceliği daima kullanıcılarına vermeyi kendine ilke edindi.

Singapur merkezli bir kripto para borsası olarak faaliyetlerini sürdüren DragonEx dünyadaki en iyi yirmi platform arasında yer alıyor. Platformla ilgili daha detaylı ve güncel bilgiler için web sayfasını ya da aşağıdaki sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.

Web SayfasıTelegramTwitter

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar