X


MoonXBT COO’su George Lee, Türk Topluluğuna Özel Kampanyalarını Açıkladı

17:12
14 Ocak 2022
Okuma Süresi: 4 Dakika

Mayıs 2021’de kurulan ve genç bir borsa olan MoonXBT, sosyal trading ve copy trading gibi yeni özellikleriyle küresel pazarda gelişiyor. MoonXBT COO’su George Lee, borsanın arkasındaki vizyonun, yalnızca küresel traderlar için daha iyi bir platform sağlamakla kalmayıp, aynı zamanda dünya genelinde kriptonun benimsenmesini hızlandırmak ve optimize etmek için kendi vizyonuyla uyumlu olduğunu söylüyor.

Hukuk alanında yüksek lisans derecesine sahip olan George, blok zinciri ve kripto para birimi düzenlemelerinde uzman olmakla kalmayıp aynı zamanda sahteciliğe karşı koruma ve ürün kimlik doğrulamasına yardımcı olmak için yiyecek ve içecek endüstrisinde bir blok zinciri doğrulama sisteminin geliştirilmesine de yardımcı olmuştur.

MoonXBT’nin günlük işleyişini yönetmekle görevlendirilen George, kendisini küresel topluluktaki kripto kullanıcıları arasındaki karşılıklı bağlantıyı genişletmeye ve kriptoyu kullanıcılar için daha erişilebilir hale getirmeye adamıştır.

Kriptolar Daha güvenli Bir Finansal Sistem Sağlar

COO yaptığı açıklamalarda, “Dürüst olmak gerekirse, şu anda dünyamızın içinde bulunduğu sorunlu finansal sistemdi. Dünyanın yaşadığı üç büyük finansal krizi, 1997 Asya finansal krizini, 2008 bankacılık krizini ve COVID’in ekonomik durgunluğunu şahsen yaşadım. Bu sancılı deneyimlerin, merkezi finansal sistemin güvenlik ve sürdürülebilirlikten yoksun olduğunu gösterdiğine inanıyorum.” dedi.

George, yaygın olarak kabul edilen bir kripto para birimini destekleyen uygun ve erişilebilir bir blok zinciri altyapısının, şiddetli ekonomik istikrarsızlığı azaltmanın cevabı olabileceğine inanıyor:

Kriptoların merkezi olmayan ve şeffaf doğası, onları dolandırıcılığa dayanıklı, bozulmaz ve güvenli bir finansal sistemin kolaylaştırıcıları yapacak.

George ayrıca, alım satımın fiyat yönünü belirleyebilmek için genellikle kriptonun arkasındaki birçok temel bilginin incelenmesini gerektirdiğinden, kripto ticaretinin insanların kriptoyu anlamaya başlaması için harika bir yol olduğuna dikkat çekti. Öğrenme sürecinde, iyi karlar elde etmenin yanı sıra, traderlar sonunda kripto ve blok zinciri ile ilgili olarak daha bilgili ve geleceğe hazır hale geleceklerdi.

İnovasyon ve Yaratıcılık İçin Temel İtici Güç: Etkileşim

George, “MoonXBT kendisini sadece ismiyle değil, içeriğiyle de bir sosyal ticaret platformu olarak sunuyor”, diye düşünüyor. Etkileşimin yenilik ve yaratıcılığı yönlendirmek için kullanılabileceğine inanıyor.

Copy trading ve sosyal ticaret gibi özelliklerle platform, uzman traderların etkileyici olmalarına olanak tanır. Traderlar arasındaki copy trading’i ve sosyal aktivite ile birlikte, daha güçlü bir fikir birliği oluşturur ve traderların platformda kripto kullanmaya ve kriptonun benimsenmesini sağlayan diğer senaryolara zorlar.

COO, “Personelimizin bir değişim aracı olarak kriptonun büyümesini sağlamak için güçlü bir tutkuya sahip olmasından gurur duyuyorum. Ayrıca, bir kullanıcı platformumuzda zorlukla karşılaştığında neredeyse anında alınan topluluk desteğinden de gurur duyuyorum.” sözlerini kullandı.

Artan ara bağlantı ile MoonXBT yenilik yapmaya devam ediyor ve önümüzdeki çeyreklerde Gamefi ve DAO gibi yeni projeler başlatmayı planlıyor. George, MoonXBT’nin geleceğini resmettiğinden, MoonXBT üzerinde kademeli olarak daha yaratıcı ve etkileşimli bir ekosistem oluşturulacaktır.

Algoritmik Kripto Ticaretine Hazırlanıyoruz

George, “Platformun geliştirilmesinde ve ince ayarında yer aldım. Platformun kullanılışının ve işlevselliğinin çok basit ve doğrudan olmasını sevdim. Kriptoya yeni başlayan biri, platformumuzun temellerini birkaç dakika içinde hızlandırabilir.” dedi

Erişimi kolay bir borsa lideri olarak George, “Copy trading ve sosyal ticaret özellikleri nedeniyle birçok trader tarafından tercih edilse de, fiat-kripto, para yatırma veya çekme için daha fazla kripto para türü ve daha iyi ticaret göstergeleri ve canlı emir defteri gibi çeşitli hizmetlerle platformumuzu tamamlamamız gerektiğini düşünüyorum. Ayrıca platformu kriptonun algoritmik ticareti için çok daha samimi hale getirmenin harika olacağını düşünüyorum.” sözlerini kullandı.

Ayrıca MoonXBT’nin meşruiyetini ve varlığını sağlamlaştırmak için dünya çapında düzenleyici kurumlarla birlikte çalışmayı planlıyor:

Erişilebilir ticaret vizyonumuzun gerçekleştirilmesini sağlamak için bunun gerekli olduğunu düşünüyorum.

Türkiye Topluluğuna Özel Kampanya

George son olarak, MoonXBT’nin Türk kullanıcılara özel oluşturduğu pek çok özel kampanya olduğundan bahsediyor: “Ocak sonuna kadar geçerli olacak yatırım kampanyasına muhakkak göz atmalısınız.” diyerek sözlerini tamamlıyor.

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar