reklamı kapat

MoneyToken Danışma Kurulunu Güçlendiriyor

30 Mart 2018
  • Coin TürkCoin Türk

Finansal bir hizmet platformu olarak bilinen MoneyToken danışma kuruluna oldukça iddialı isimleri ekledi. Bitcoin.com platformunun kurucusu olarak tanınan ve kripto para topluluğunda oldukça büyük bir ünü bulunan Roger Ver ile Bitcoinist.net kurucusu Mate Tokay artık MoneyToken’in danışmanları arasında yer alıyorlar.

MoneyToken.com blockchain teknolojisine dayanan ve deneyimli finansal teknoloji uzmanları tarafından kurulan bir finansal hizmet platformu olarak tanınıyor. Platformu kuran ekibin Goldman Sachs, Prudential Financial, Citibank, Ernst & Young ve Bloomberg gibi dev firmalarda uzun süreli çalışma deneyimleri bulunuyor.

Şirket token satış etkinliğinin ön satışını 22 Mart 2018 tarihinde başlattı ve üst sınıra ulaşmaması koşuluyla bir ay süreyle devam ettirecek. MoneyToken platformu madencilere, token satışını tamamlamış projelere, kripto para işlemcilerine, yatırımcılara ve borsalara hitap ederek kullanıcılarına kripto paraları kullanan finansal hizmetler sunmayı hedefliyor.

MoneyToken platformu ile Bitcoin.com arasında sağlanan ortaklığın her iki tarafa da büyük faydalar sağlayacağı düşünülüyor. Bu ortaklığa göre BCH MoneyToken platformunda geçerli olan para birimi olarak kullanılacak.

MoneyToken kurucu ortağı Jerome MacGillivray bu gelişmeler ilişkin şu açıklamaları kaydetti:

“Bitcoin Cash topluluğu kripto para dünyasında oldukça büyük bir tesire sahip benzersiz bir grup olarak biliniyor. MoneyToken platformunun BCH desteği sağlamasıyla kullanıcılarımız BCH ile işlem yapabilecekler. Bu durum MoneyToken’in sahip olduğu değeri artırmasına yardımcı olacak.”

Bitcoin Jesus lakabıyla da anılan Roger Ver kripto para topluluğunda oldukça yaygın bir şekilde tanınıyor ve kripto topluluğunun anahtar isimlerinden birisi olarak tanımlanıyor. Bitcoin’in en eski destekçilerinden birisi olarak da bilinen Roger Ver yakın geçmişte çeşitli kripto para startup’larına yatırım yapmıştı. Bu startup’lar arasında Ripple, Blockchain.info, Bitpay ve Kraken gibi başarılı isimler de yer alıyor. Şu sıralar MoneyToken platformu danışma kuruluna katılan Roger Ver platformla ilgili açıklamalarda bulundu.

Roger Ver yaptığı açıklamalarda şu ifadelere yer verdi:

“MoneyToken platformu blockchain teknolojisinin kullanım alanlarına verilebilecek en iyi örnekler arasında yer alıyor. Platform kripto para piyasalarına likidite olanakları sunarak piyasadaki bütün kullanıcılara özellikle de işletmelere büyük bir destek sağlıyor.”

Platformun web sayfasını ziyaret ederek ya da Telegram grubuna katılarak %25’e varan bonus olanaklarıyla projeye katılabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.