X


MinexPay Kullanıcılarına Benzersiz Avantajlar Sunuyor

13:30
10 Ocak 2019
Okuma Süresi: 4 Dakika
Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

MinexSystems, Blockchain teknolojisini kullanarak müşterilerine hizmetler sunan bir şirket olarak biliniyor. Şirketin en çok öne çıkan hizmeti MinexPay, kullanıcılarının dünyanın hemen her yerinde kolay ve hızlı bir şekilde kripto paralarla ödeme gerçekleştirebilmesini sağlıyor. MinexPay hizmeti aracılığıyla sipariş edilen ilk kripto kartlar çoktan yola çıktı ve kullanıcılar çok yakında kartın ayrıcalıklarından faydalanmaya başlayacak.

Kripto paralar başlatıldıkları andan itibaren hızlı bir şekilde gelişmeye devam etti. On yıl önce Genesis Block’u kazılan lider kripto para Bitcoin öncülüğündeki piyasa, uzun ve çetrefilli bir yolu geride bıraktı. Ancak bu yeni varlık sınıfının hedeflendiği gibi gündelik hayatlardaki ödemelerde tam olarak kullanılmadığını görüyoruz. Bu durumun kripto paraların benimsenme oranıyla doğrudan ilgisi bulunuyor.

Kripto para benimsenmesinin dünyanın diğer yerlerine oranla fena sayılamayacak düzeyde olduğu Avrupa’da bile işletmelerin yalnızca küçük bir kısmı kriptoları kabul ediyor. Girişimciler bu oranı artırmak için çareyi kripto para debit kartı çıkarmakta buldu. Minexpay hzimetleri sayesinde kredi kartının geçerli olduğu hemen her işletmede kripto para ödemesi yapılabiliyor. Ancak piyasadaki birçok kartın aksine böylesi fonksiyonlara sahip bir kartın kullanışlı ve sağlam özelliklere sahip olması gerekiyor. MinexPay hizmetiyle sunulan kripto kartlar birçok benzersiz avantajı beraberinde getiriyor.

MinexPay Ayrıcalıkları

MinexPay hizmeti üzerinden sipariş edilen kripto debit kartlar, kullanıcılarına kaliteli hizmet deneyimleri sunmak için hazır. Kripto para kullanımına ivme kazandırmayı da hedefleri arasında gösteren MinexPay benzerine az rastlanır birçok özelliğe ve avantaja sahip.

Kartların en iddialı özelliklerinden birisi dünyanın hemen her yerinde “hızlı ödemeler” gerçekleştiriyor olması. Kart ile yapılan ödemeler tıpkı standart kartlarla yaptığınız ödemeler kadar çabuk, hatta belki daha hızlı bir sürede, gerçekleşiyor. Şirket bu kartla yapılan her ödemenin kendileri tarafından onaylanması süresini maksimum 3 saniye olarak ifade ediyor. Üstelik kredi kartların geçerli olduğu her yerde bu kartları da kullanabilmek mümkün.

Bu benzersiz kripto debit kartın bir diğer özelliği de müşterilerine tasarruf olanakları sağlaması. Şirketin sunduğu kart seçeneklerinden size uygun olanını seçin ve avantajlardan hemen faydalanmaya başlayın. MinexPay ile yaptığınız ödemelerden %1 oranına kadar geri ödeme alabilmeniz mümkün. Üstelik kartı kullanarak yaptığınız nakit çekimlerden de ücret alınmıyor. Yani sahip olduğunuz kripto paraları %0 komisyon ile nakde çevirebiliyorsunuz.

Her geçen gün değişmeye devam eden ekonomik alışkanlıklar, nakitsiz bir topluma doğru seyretmeye devam ediyor. Bu gerçeğin farkında olan MinexSystems ekibi herkesin kolaylıkla kullanabileceği bir kripto debit kart tasarlayarak geleneksel finans ile yenilikçi kripto paraları bir araya getirdi. MinexPay hizmeti ile tıpkı standart kart kullanıyor gibi her yerde kolayca ödeme yapılabilmesi mümkün. Kripto debit kartını kullanan müşteriler diledikleri para birimleriyle ödeme yapabiliyor. Kartın birçok para birimini desteklemesi sayesinde ister kripto paralarla ister itibari paralarla ödeme gerçekleştirilebiliyor.  Yüksek teknoloji sistemlerle korunan kripto kartlar şirketin ifade ettiğine göre küresel bazda gerçek anlamda hizmet veren tek seçenek.

MinexCoin (MNX)

MinexSystems ağının dahili bir parçası şeklinde tanımlanabilir. Şirket yetkilileri Minexcoin’in sahip olduğu değerin zaman içerisinde büyük bir yükselişe geçeceğine inanıyor. MinexPay’ler ile yapılan belirli işlemler MNX ile gerçekleştiriliyor. Bu nedenle şirketin kartlarına duyulan talep arttıkça MinexCoin’lerin de aynı doğrultuda hareket edeceği öngörülüyor. Üstelik bazı durumlarda müşterilerin hesaplarında MNX bulundurulmaları karşılığında çeşitli avantajlardan faydalanmasına imkan veriliyor.

MinexPay ile aracılığıyla satın alınan kripto kartların sunduğu avantajlara sahip olabilmek için kullanıcıların belirli miktarlarda MNX bulundurması gerekiyor. 1,000 MNX bulunduran kullanıcıların %0 komisyonla kripto paralarını nakde çevirmesi mümkünken, 200 MNX için bu oran %2 olarak ifade edildi. Ayrıca kullanıcılar bulundurdukları MNX’leri diledikleri anda çekebiliyor.

MinexPay Tarifeleri

Şirket MinexPay müşterilerine hâlihazırda dört farklı hizmet seçeneği sunuyor. Şartları ve sunduğu avantajlar değişiklik gösteren bu seçeneklerin birincisi MinexPay Standard adı verilen debit kart. Diğer seçenekler ise şu şekilde; Gold, Platinum ve Infinite. Kullanıcıların tercih ettiği seçeneğe göre faydalandığı avantajlar değişiklik gösteriyor. Kripto varlıklarınızı %0’dan başlayan oranlarla nakde çevirmenize olanak sunan bu tarifeler %1 oranına kadar da geri ödeme kazandırıyor.

Bu kartlardan en avantajlı olanının yalnızca sınırlı sayıda üretilen Infinite kart olduğu söylenebilir. Diğer kartlara göre daha iyi avantajlar sunan bu kartla yapılan işlemlerden oldukça düşük oranda komisyon alınıyor. En iyi nakit geri ödeme oranı olan %1 de yalnızca bu kartın müşterilerine sunuluyor.

MinexBank Avantajları

MinexBank kullanıcılarına bu kartlardan bağımsız çeşitli avantajlar da sunuyor. Şirket, müşterilerine MinexBank’teki hesaplarında bulundurdukları MNX için yıllık %45’e kadar getiri ödemeyi vadediyor. Diğer kart seçenekleri ve MinexBank hakkında detaylı bilgilere erişmek için MinexPay’in web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

BitcointalkMediumTelegramFacebookTwitterYouTubeGitHubReddit

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar