X

MEXC Launchpad’in ikinci Aşaması Yeni Genopets (GENE) Projesi İle Başlıyor

20:00
12 Kasım 2021

MEXC Global, Türkiye saati ile 11 Kasım 19:00’da Launchpad etkinliğinin ikinci aşamasını resmi olarak başlattı. Genopets (GENE), Solana ekosisteminden “move-to-earn” mekanizmasına sahip bir GameFi projesidir. Aynı zamanda MEXC ve ByBit’in ikinci ortak projesidir.

MEXC Global verilerine göre, ilk Launchpad etkinliğinde yeni proje CropBytes’ın (CBX) Launchpad’i yüzde 3.080 artış gösterdi ve piyangoyu kazanma oranı yüzde 90’ın üzerindeydi. En yüksek artış oranına göre, tek bir biletin kazanabileceğini en yüksek gelir 1.450U’dan fazlaydı.

MEXC Launchpad, MEXC’nin MX sahipleri için başlattığı ve dünya genelinden kullanıcılara proje tokenlerine düşük masraf ile erkenden yatırım yapma fırsatı sunan son faydalı girişimidir.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

MEXC, Launchpad aşamasında iki büyük güncelleme yaptı. İlk olarak kullanıcı katılım sınırı azaltıldı ve piyangoya yalnızca 100 MX birikim ile katılmak mümkün hale geldi. İkinci olarak ise tek bir bilet ile piyango kazanan kullanıcılar için belirlenen sınır artırıldı.

Kurallara göre piyango kazanan kullanıcılar, 0,8 USDT’ye GENE satın alabilecek. 11 Kasım 19:00 ile 16 Kasım 18:59 arasındaki snapshot (blockchain’in anlık görüntüsünü alma) sürecinde daha fazla MX token sahibi olan kullanıcılar, daha yüksek piyango kazanma şansına ve daha yüksek piyango kazanan sayılara sahip olacak.

Genopets Hakkında

Genopets (GENE), Solana ekosisteminde geliştirilen bir “move-to-earn” NFT oyunudur. Oyuncular generatif özelliklere sahip NFT hayvanlar olan Genopet’leri ücretsiz olarak oluşturabilirler. Genopet’ler, oyuncuların savaşarak, PvE olarak boss’lar ile dövüşerek, Genopet’lerini gezintiye çıkararak ve yemek sonrası yürüyüş yaparak kazandıkları XP’ye (deneyim puanı) bağlı olarak büyür ve gelişirler.

Axie’ye (AXS) benzer olarak Genopets de GENE ve KI’yi içeren iki para birimli model kullanır. GENE, tıpkı AXS gibi Genoverse’de sahipliği temsil eden bir yönetişim tokenidir ve token sahiplerinin gelecekteki oynanabilirlik konusunda oy vermelerine veya ödül için stake etmelerine olanak sağlar. KI de SLP’ye benzeyen ve yaşam alanı satın almak/oluşturmak, Genopet’lerin gelişimini hızlandırmak ve diğer dövüş öğelerini satın almak için kullanabilecekleri bir oyun içi ödül tokenidir.

Bahsedilmeye değer bir diğer konu da, Genopets geçtiğimiz günlerde 8,3 milyon dolarlık ilk fonlama turunu tamamladı ve dünyanın en büyük merkeziyetsiz GameFi organizasyonu Yield Guild Games’ten yatırım aldı. Fonlama turuna katılan diğer kuruluşlar arasında Konvoy Ventures, Pantera Capital, Alameda Research, Solana Capital, Xoogler Ventures, Mechanism Capital ve daha birçok isim yer alıyor.

MEXC Global Hakkında

Nisan 2018’de kurulan MEXC Global, küresel ticaret mevzuatına uygun ve spot, vadeli işlemler, marj ticareti, kaldıraçlı ETF alım satımı ve staking hizmetlerini bir araya getiren bir tek durak platformudur.

MEXC Global; Ethereal, Polkadot ve Solana gibi açık blockchain ekosistemi projelerine, bunun yanı sıra DeFi, NFT, Layer2, Metaverse, GameFi ve DAO’ya ciddi yatırımlar yapmıştır. Yüzlerce proje, Binance ve Coinbase’de listelenmeden önce platformda başlatıldı.

MEXC Global, bu yılın ekim ayında dünya genelinden kullanıcılara spot ve vadeli işlemlerin avantajlarını bir araya getirerek daha iyi hizmet vermek için, vadeli işlemler alım satım platformu ByBit ile stratejik iş birliği yaptığını duyurdu.

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar