Metoloni Ekibi, Metaloni Game ve NFT Projesini Piyasaya Sürüyor

10:28
31 Aralık 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Metaverse ve NFT ‘ler ile birlikte kripto para ekosisteminde köklü bir değişiklik olduğunu ve geleneksel kripto para piyasasında kazanmak yada kaybetmek kavramlarının oynamak ve kazanmak olarak değişeceğine inandığı için Metoloni ekibi dünya da bir ilk olma özelliğini de taşıyan Metaloni Game ve NFT projesini piyasaya sürmeye karar verdiğini açıkladı.

Metaloni Whitelist ve Ön satış

Metaloni token şu anda whitelist’i hızlı bir şekilde tamamladı. Whitelist ile 1 MTLN=0.075 dolara satılırken Public Sale de bu fiyat 0.1 dolara çıkacak.

NFT Karakter ve MTLN Token Kullanımı

MTLN Token oyundaki alım satım ve diğer ilgili işlemleri gerçekleştirmek için oluşturuldu ve MTLN Token Binance Smart Chain ile destekleniyor.

NFT karakter alabilmeniz için MTLN token tutmanız gerekiyor. Token sahipleri ellerindeki MTLN tokenleri stake ederek NFT kartlarını almaya hak kazanıyorlar. Başlangıç olarak 6 ana karakter bulunmaktadır ve ilerleyen süreçte yeni karakterler oyuna eklenecek.

Metaloni Özellikleri

Görev Sistemi: Metaloni kullanıcılarına özel günlük , haftalık ve aylık olmak üzere görevleri tamamlayıp belirli miktarlarda MTLN token kazanma şansına sahip olacak.

AFK Sistem & Kirala ve Oyna: Karakterleri olan kullanıcılar karakterlerini kullanamadıklarında, diğer kullanıcıların, karakterlerini sistem üzerinden kullanmalarına izin verebilecekler. Böylece insanlar birden fazla karakter satın alabilir ve daha fazla kazanabilir. Ayrıca karakter satın alamayan kişiler diğer kullanıcıların karakterlerini kullanarak oyunda MTLN kazanabilecek.

Oynaması Ücretsiz: Oyunda karaktere sahip olmayan ve karakter kiralamamış olan kişilere özel bazı görevler hazırlanıyor. Bu görevler sayesinde karaktere sahip olmadan ücretsiz şekilde az da olsa METALONI token sahibi olabileceksiniz.

PVP: Oyuncuların kendi arasında arena üzerinde düello yapmalarına olanak sağlayacak.

NFT Marketplace: NFT karakterlerin alınıp satılabileceği bir market inşa ediliyor. Bu sayede karakterlerinizi rahatlıkla kiralayabilecek, satabilecek yada yeni karakterler satın alabileceksiniz.

Token Ayrıntıları

İsim: Metaloni
Sembol: MTLN
Network: BSC
Decimals: 18
Toplam Arz: 100,000,000 MTLN
Contract : 0x025578046e90d2d83a1e09b7103e450fdc70657f

Metaloni farming ve stake modelleri ile hem kazanabilir hem de oyun oynamanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar