X


MetaBlaze (MBLZ) İkinci Ön Satış Aşaması 20 Nisan’da Başlıyor

10:00
20 Nisan 2022
Okuma Süresi: 2 Dakika

MetaBlaze açıklamalarına göre bugün 20 Nisan, kripto para yatırımcıları ve meraklıları için büyük bir gün. Saat 12:00 UTC’de MetaBlaze (MBLZ), ikinci ICO aşamasını açarak MetaBlaze token’larını daha düşük giriş noktalarında satın almak için son fırsatı sunacak. Bu etkinlik, MetaBlaze’in sadece birkaç gün içinde 1,5 milyon dolarlık sabit sınıra ulaşan ilk ICO turunu başarıyla tamamlamasının ardından geldi. MetaBlaze (MBLZ) token’larını daha düşük bir oranda almanın yanı sıra, alıcılar ayrıca %5 token bonusu ile ödüllendirilecek ve yaklaşan NFT drop’una erken erişime sahip olacaklar.

Token ön satışı sırasında MetaBlaze, Mayıs ayının ilk haftasında merakla beklenen bir MetaGoblin NFT koleksiyonunu piyasaya sürmeye hazırlanıyor. NFT’ler, MetaBlaze ekosisteminin merkezi olarak hizmet veren BlazedApp (Merkezi Olmayan Uygulama) içinde gelir getirici bir yardımcı program sağlar. MetaBlaze’in NFT koleksiyonları, yakında çıkacak olan Play-to-Earn, Player-vs-Player oyunundaki oyun içi mistik karakterlere dayanmaktadır.

MetaBlaze’in merkezi olmayan uygulaması (dApp) olan BlazedApp, bir NFT Marketplace, NFT destekli yield farming, bir varlık depolama kasası ve bir token borsası dahil olmak üzere çeşitli ekosistem özellikleri için erişim noktası görevi görecek. BlazedApp, MBLZ Binance Smart Chain tokeni ile Pancake Swap’taki ilk kripto para borsası listelemesiyle aynı zamana denk gelecek şekilde, Haziran ayının sonunda resmi olarak piyasaya sürülecek. MetaBlaze, daha sonra, 2023’ün ortalarında, büyük merkezi borsalarda listelenmeden önce, Uniswap’ta MBLZ’nin Ethereum sürümünü başlatacak.

MetaBlaze Nedir?

MetaBlaze (MBLZ), kripto alanındaki en kapsamlı ve çeşitli ekosistemlerden birine sahip blok zinciri tabanlı bir oyun şirketi olarak tanımlanıyor. MBLZ, Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilmiş yaklaşan bir MBLZ tokenı ile Binance Akıllı Zinciri üzerine inşa edilmiş, ödüle dayalı, çok zincirli, deflasyonist bir token şeklinde nitelendiriliyor. MetaBlaze, çok yönlü bir ekosistem oluşturmak için GameFi’yi popüler DeFi öğeleriyle birleştiriyor.

Açıklamalara göre, MetaBlaze’i diğerlerinden ayıran şey, tüm yönlerin birlikte çalışması, kullanıcı deneyimini geliştirmesi, ekonomisi için sürekli gelir sağlaması ve MBLZ sahipleri için uzun vadeli değeri en üst düzeye çıkarırken ölçeklenebilirliğin optimize edilebileceği güçlü temeller sağlaması için tasarlanmış bu sinerjik ekosistem.

MetaBlaze ekosistemi:

  • BlazedApp
  • İkili Ödül
  • NFT Koleksiyonları
  • NFT Pazar Yeri
  • Blok zinciri
  • P2E
  • Staking
  • Metaverse
  • Sanal Emlak
  • BlazeSwap

MetaBlaze ICO’su

Token ön satışı, MetaBlaze web sitesinden erişilebilen MetaBlaze launchpad panelinde barındırılıyor. İlgilenen taraflar öncelikle MetaBlaze launchpad’de kişisel bir hesap açmalı, burası yatırımcıların satış öncesi token alımlarını yapabilecekleri yer.

Açıklamalara göre ICO’lar, bir kripto para birimi satın almak için en iyi zaman olabilir. Çünkü bu, dijital para biriminin, kripto para birimi borsalarında halka açık olarak işlem görmeden önce, bir “ön satış” ayarında halka ilk kez satışa sunulduğu zaman. Ön satış sırasında MBLZ token fiyatı şu anda 0.000085 dolar ve token satışının geri kalanında artması bekleniyor.

Kullanıcıların ICO sayesinde daha sonra değerlenmesi beklenen bir kripto para birimini alabileceği ifade ediliyor.

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar