Merit Circle Coin Nasıl Alınır?

Merit Circle Coin Nasıl Alınır?
00:31
5 Aralık 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Merit Circle Coin (MC), P2E alanındaki benimsenmeye katkıda bulunmak adına lider bir DAO’yu temsil eden platformun yerel varlığıdır.

Merit Circle (MC) Nedir?

Merit Circle (MC), P2E ekonomisini geliştirmeye odaklanan merkezsiz bir organizasyondur. Proje, kullanıcıların basit bir hobi gibi davranmak yerine sevdikleri oyunları oynayarak para kazanabilecekleri yeni bir oyun çağı yaratmayı hedefler. Proje 4 Kasım 2021’de başladı ancak Temmuz 2021’den bu yana geliştiriliyor.

Merit Circle şu anda en yüksek işlem hacmine sahip en popüler canavarlarla savaşan P2E oyunu olan Axie Infinity’i desteklemektedir. Bunlarla birlikte DAO, Star Atlas, Illuvium e Hash Rush’ı desteklemeyi planlıyor. Merit Circle’ın arkasındaki konsept tamamen yeni olmasa da projenin kendisi metaverse tabanındaki farklı oyunlarda değer tahakkukunu en üst düzeye çıkarma hedefiyle lider bir DAO’dur.

Plaform; sermayenin, uzmanlığın, yatırımcıların ve kullanıcıların temsil edildiği bir kesişim noktasını ifade eder. Oyuncular projenin ve kendileri için oluşturulan programın değerini anladılar. DAO’nun yanı sıra oyunculara ve likidite sağlayıcılarına da fayda sağlayan liyakat çemberine akmakta olan önemli gelirleri vardır.

MC, şimdi yeni oyunlar aracılığıyla metaverse alanındaki diğer fırsatlara odaklandı. Ayrıca Merit Circle; DeFiance Capital, Spartan Group, Yield Guild Games ve daha fazlasını içeren etkileyici bir ortak listesine sahiptir.

MC Coin Nereden Alınır?

MC Coin, işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance üzerinden güvenle alınıp satılabilir.  Merit Circle Coin; Binance platformunda MC/BTC, MC/USDT ve MC/BUSD paritelerinde işlem görüyor. MC Coin, bu rehberin hazırlandığı sırada 7.53 dolardan alım satım işlemi görüyor.

Merit Circle (MC) satın almak için öncelikle Binance borsasına üye olmak gerekmektedir. Üyeliğin tamamlanmasıyla Binance hesap cüzdanına kripto para veya fiat para birimi transfer edilmelidir. Transferin tamamlanmasının ardından yukarıda belirtilen üç pariteden de MC Coin satın alabilirsiniz. MC/USDT işlem çiftinden satın alma için öncelikle bu paritenin arayüzüne gidilmelidir. MC/USDT arayüzünde limit sekmesinde belirtilen alana satın alınmak istenen miktar girilir. Miktarın belirtilmesinin ardından MC Al emri ile satın alma işlemi gerçekleştirilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar