reklamı kapat

Me Token Ön Satışı %30’a Varan İndirim Fırsatlarıyla Başlıyor

11 Temmuz 2018
  • Coin TürkCoin Türk

Style.me tarafından tasarlanan Me Token Blockchain teknolojisine dayandırılmış bir sosyal ticaret platformu olarak ifade edilebilir. Platform dahilindeki faaliyetler daha çok moda alanına hitap ediyor ve sosyal medyadaki moda fenomenlerinin tavsiyelerinden faydalanarak ürünler bu platformda satışa çıkarılıyor. Platformun token ön satışının tarihini 23 Temmuz 2018 olarak ilan eden Me Token ekibi kullanıcılara kaçırılmayacak bir fırsat sunmaya hazırlanıyor. Ön satışa katılan kullanıcılar %30’a varan indirim olanaklarından faydalanacak.

Kesin tarihi henüz netleşen ön satış 22 Ağustos 2018 tarihinde sona erecek. Satış boyunca 150 milyon token’in kullanıcılarla buluşturulması planlanıyor.

Ön satışa katılan müşterilerin satın aldığı token’lerden kısa vadede kar elde edebileceği ifade ediliyor. Token borsalarda işlem görmeye başlayınca ICO fiyatını hızla geride bırakacak ve kullanıcılar dilediği zaman token’lerini satabilecek. Üstelik Me Token ekibine göre ICO için belirlenen üst limite satış sona ermeden ulaşılma ihtimali bir hayli yüksek. Bu da token fiyatını olumlu şekilde etkileyecek etmenler arasında yer alıyor.

Me Token ve Style.me CEO’su Rufus Parkinson‘a göre ön satışta kullanıcılara sunulan bu indirim olanağı sayesinde uzun ve kısa vadede büyük kar oranları yakalayabilmek mümkün. Görünüşe bakılırsa çoğu yatırımcı da Parkinson’la aynı düşünceleri paylaşıyor. Me Token web sayfasını ziyaret eden birçok kullanıcı proje hakkındaki son gelişmelerden haberdar olmak için haber bültenine kaydoldu. Üstelik ilgilenen kullanıcıların güncel haberlere erişebilmesi için bir Telegram kanalı da bulunuyor.

Style.me yenilikçi bir sanal prova ve stil platformu şeklinde tanımlanabilir. Ekibin kıdemli üyelerinden Edward Celata bu platformun gelecekte önemli bir yere geleceğini düşünüyor. Müşteriler bu platform sayesinde moda alışverişlerini online olarak gerçekleştirebiliyor ve bu süreci kişiselleştirebiliyorlar. Platformun amaçları arasında sosyal medya üzerinden yapılan ticareti yeniden şekillendirmek de bulunuyor. Bu tür bir ticarette kullanıcılar ürünleri doğrudan satıcısından temin edebiliyor.

Me Token sosyal ticaret sektöründe kullanılmak üzere tasarlanmış bir kripto para olarak da tanımlanabilir. Satıcılar ve sosyal medya fenomenlerinin eskiye nazaran daha avantajlı olanaklarla işlem gerçekleştirmesini hedefleyen Me Token kullanıcılarına pek çok imkan sunmaya hazırlanıyor.

Bu benzersiz indirim fırsatından faydalanmak ve projeyi yakından takip etmek için web sayfasını ziyaret edebilir ya da ekibin Telegram grubuna katılabilirsiniz.

White paper

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.