reklamı kapat

Mavro ICO’su Bugün Başlıyor!

15 Mart 2018
  • Coin TürkCoin Türk
Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, bu yazıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

MAVRO artık blockchain teknolojisiyle çalışıyor! İnsanların birbirlerine yardımcı oldukları bir Küresel Ortak Fon olarak tanımlayabileceğimiz MAVRO hırs ve çıkar gibi modern dünyada karşımıza çıkan duyguları bir kenara iterek insanlara yardım elini uzatıyor. Platform amacını dünyadaki adil olmayan finansal sistemi yıkmak olarak tanımlıyor. MAVRO bu amacına ulaşmak için blockchain teknolojisinin sunduğu olanaklardan faydalanacak.

Mavro blockchain teknolojisi tarafından sunulan şeffaf işlem gerçekleştirme olanakları sayesinde güçlü bir altyapı kuruyor. Bu güvenli altyapı platformdaki fonların bütün katılımcılar arasında dağıtılabilmesine olanak tanıyor.

Günümüz dünyasının finansal sistemi bir piramit olmanın ötesine gidemiyor. Bu sistemin başında bulunan ABD Federal Rezerv Sistemi kontrolsüz bir şekilde dolar basıyor. Üstelik bu sistem dahilinde faaliyet gösteren geleneksel bankacılık kurumları verdikleri kredilerle insanları bir tür köleliğe iterek bu durumdan büyük kâr oranları elde ediyorlar.

Yapılan araştırmalara göre geçtiğimiz üç yıl içerisinde dünya genelindeki yoksulluk oranı neredeyse %20 oranında artış gösterdi. Bunun sonucunda insanlar her geçen gün bankalara borçlu ve bağımlı hale geldiler. Üstelik tüketiciler medya ya da bankalar tarafından uygulanan dolaylı yollar aracılığıyla tüketici kredisi çekmeye zorlanıyorlar. Peki ya bu esareti bitirmenin bir yolu yok mu? Blockchain teknolojisine dayanan yenilikçi “Mavro” sistemi sayesinde her bir kullanıcının geleneksel finansal sisteme olan bağlılığı sonlanıyor.

MAVRO finansal işlemlerin istenilen bir zamanda herhangi bir sınırlılık ya da denetim organına tabi olmadan gerçekleştirilebildiği bir sistem olarak karşımıza çıkıyor. Bu sistemin belki de en önemli özelliği bütün kullanıcılarına eşit muamele ediyor olması. Üstelik bu sistemden elde edilen gelirler vergilendirilmiyor. Sistemde gerçekleşebilecek dolandırıcılık ya da finansal manipülasyon gibi istenmeyen faaliyetlere karşı da önlem alındı. Blockchain teknolojisine dayanan sistemde gerçekleşen bütün işlemler tamamıyla şeffaf.

MAVRO platformunun finansal özgürlüğe kesilmiş biletlerinden edinmek için 15 Mart 2018 tarihinde (bugün) başlayan ICO etkinliğine hemen katılabilirsiniz. MRV token’lerin sunulduğu ICO etkinliği 16 Nisan 2018 tarihine dek devam edecek. Üstelik bu tarihten hemen sonra token çeşitli borsalarda işlev görmeye başlayacak.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

ETİKETLER