X

Manchester City Token Alınır Mı? CITY Token Neden Düştü? Fan Token’larda Son Durum

City token, Ronaldo'nun Manchester United'a transferinin doğrulamasının akabinde %15'in üzerinde düşüş kaydederek önemli bir geri çekilme yaşadı.
19:00
28 Ağustos 2021

Futbol dünyası, uzun süredir bu kadar önemli gelişmelerle dolu bir transfer dönemi geçirmiyordu. En çok karşılaştırılan süper star futbolcular Lionel Messi ve Cristiano Ronaldo bu dönemde transfer olurken fan token fiyatlarında büyük oynaklık görüldü.

CITY Token Önemli Düzeyde Düştü

Manchester City Token, önce Ronaldo transferi iddiasıyla uçuşa geçmişti. Ancak yıldız futbolcunun Manchester United ile anlaştığı medyaya yansıyınca düşüş kaçınılmaz oldu ve tüm kazançlar silindi. City token, Ronaldo’nun Manchester United’a transferinin doğrulamasının akabinde %15’in üzerinde düşüş kaydederek önemli bir geri çekilme yaşadı.

Taraftar token fiyatları, kulüpte yaşanan gelişmeler sonucunda ani tepkiler verebiliyor. Şampiyonluklar, transfer haberleri ve diğer önemli gelişmeler fan token fiyatlarında önemli etkiye sahip. CITY token, düşüş trendinde olması ile alım fırsatı olarak yatırımcıların tercihine sunulabilir.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Dünyaca ünlü bir futbol kulübü olan Manchester City, teknik direktörü Pep Guardiola önderliğinde hem ligde hem de kupalarda şampiyonluğa oynayan takım olacaktır. Bu bağlamda taraftar ateşinin yüksek olduğu bir CITY topluluğu, fan token fiyatlarında oynaklık göstergesidir. Yatırımcılar, kendi araştırmalarını yapmalarının ardından riskleri göz önünde bulundurup yatırım kararı almalıdır.

Chiliz Borsasındaki Fan Token’larda Son Durum

Dünya genelinde futbol liglerinin başlaması ile heyecanlı maraton geri döndü. Hareketli geçen yaz transfer dönemi, taraftarların fan token’lara büyük ilgi göstermesine yol açtı. Özellikle PSG Coin, Messi’nin imzası ile önemli derecede kazançlar elde etti. Bunun yanı sıra tarihin en unutulmaz “eve geri dönüş” hikayelerinden biri olan Ronaldo’nun yuvaya dönüşü büyük ilgi gördü.

Cristiano Ronaldo iddiası bile CITY Token fiyatını %20’nin üzerinde artırmaya yetti. Henüz fan token’ı olmayan Manchester United’a transfer olan Ronaldo, son yıllarda istediği başarıları elde edemeyen kulübe ilgi patladı.

Chiliz borsasında son 24 saatte en çok artış kaydeden fan token’lar şöyle sıralandı:

  • ARG: %15.43
  • YBO: %7.66
  • GAL: %6.46
  • TRA: %5.77

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar