reklamı kapat
  • BTC  :  35.989,77 ₺
  • ETH  :  2.439,29 ₺
  • BCH  :  4.600,28 ₺
  • XRP  :  3,47 ₺
  • NGC  :  2,55 ₺
  • BTC 35.989,77
  • ETH 2.439,29
  • BCH 4.600,28

MachtCoin ICO 15 Ocak’ta Başlıyor

6 Ocak 2018
  • Coin TürkCoin Türk
crowd

Cointürk okurlarına daha önce ICO’sunu duyurduğumuz Machtcoin, üç farklı alanda öne çıkıyor: Spor, seyahat ve yatırım. 15 Ocak’ta başlayacak ICO öncesi bu makalede söz konusu kalemleri detaylı bir şekilde ele alacağız.

Spor platformu: MachtCoin platformu kapsamında spor müsabakaları temelli elit bir oyun platform oluşturulacak. Kazanılan miktardan üçüncü parti kişiler veya ajanslar pay alamayacak ve manipülasyon ihtimali en az seviyeye çekilecek. Blockchain teknolojisi sayesinde kullanıcılar sorunsuz ve düşük riskli bir platformda oyun tecrübesine kavuşacak.  Bunun yanı sıra devam eden maçlar için kullanıcılara tavsiyeler sunulacak. Geliştirilecek satış mağazasından taraftar ürünleri alınabilecek. Bu doğrultuda spor kulüplerinin dağıtıcılarıyla anlaşmalar imzalanacak ve taraftarlar orijinal ürünleri elverişli fiyatlardan alabilecek.

Seyahat & turizm platformu: Platform kullanıcıları seyahat ve turizmle alakalı hizmetlere ulaşabilecek. Kullanıcılar gezdikleri yerlere dair bilgi verebilecek ve fotoğraf yükleyebilecek. Sağlanan bilgiler veritabanına işlenecek ve diğer kullanıcıların erişimine açık olacak. Sağlanan bilgiler sonucunda kullanıcılar MCN token’i kazanacak. Bunun yanı sıra platform seyahat ve turizm hizmeti sağlayan büyük şirketlerle anlaşmalar yapacak. Turizm sektöründe çalışan kişiler de ortaklık bölümünden verdiği hizmetleri sisteme girebilecek ve bu hizmetler kullanıcılar tarafından oylanabilecek.

Yatırım platformu: Yatırım platformu, kullanılan farklı yöntemlerle hem profesyonel hem başlangıç seviyesindeki yatırımcılara hitap eder. MT5 temelli strateji profesyonel yatırımcılara hizmet ederken, yeni başlayanlar için her işlem çok basit bir şekilde yapılabilir.

ICO’dan sonra aktif olacak platform app ve play store’dan indirilebilir. Platformda bulunan lending programına katılan yatırımcılar aylık % 45’e varan kazanç sağlayabilir ve çeşitli bonuslar kazanabilir. Bunun yanı sıra marketing kampanyasında aktif bir şekilde çalışan kullanıcılara, gösterdiği efora göre puan verilir. MachtCoin’in 15 Ocak 2018’de başlayacak ICO’sunda token başlangıç fiyatı 0.88 dolar olacak.

Sorumluluk reddi: Bu makale ücretli bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

loading...