X

LiveTrades Kullanıcılarına Güvenilir Bir Kopya İşlem Platformu Sunuyor

Sektördeki yatırımcılar, etkileyici kazançlar elde etmek için deneyimli yatırımcıların stratejisini LiveTrades ile kopyalayabilir.
13:48
13 Mayıs 2021

LiveTrades, kurduğu platform sayesinde kullanıcılarının eski yatırım stratejilerini kopyalamasına olanak tanıyor. Sektördeki yatırımcılar, etkileyici kazançlar elde etmek için deneyimli yatırımcıların stratejisini LiveTrades ile kopyalayabilir.

Buna ek olarak yapılan açıklamalara göre LiveTrades kullanıcılarına, başarıya giden yolda çeşitli eğitim paketleri de sunuyor. Ayrıca platform, kullanıcılarının her zaman destek alabilmesi için 7/24 müşteri desteğinden de kullanıcılarını faydalandırıyor.

LiveTrades Nedir?

LiveTrades, kullanıcıları, brokerları ve yatırımcıları eşleştirme hizmetleri sunan finansal bir platform olarak nitelendirilebilir. Yapılan açıklamalara göre kullanıcıların platformu kullanarak işlemlere başlaması için temel KYC belgelerini doğrulaması gerekiyor.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Platform, kullanıcıların, deneyimli yatırımcıların stratejilerini kopyalamasına yardımcı olacak kopya işlem özellikleri sunuyor. Ayrıca kullanıcılar, işlemler hakkında bilgi edinmek için eğitim paketlerini de kullanabilir. Yeni yatırımcılar ve deneyimli yatırımcılar için bu platform, başarıya doğru bir adım olarak nitelendiriliyor. Aynı zamanda, LiveTrades platformunda kullanıcılar kripto para birimleri, forex vb. dahil olmak üzere çoklu varlık alım satımının keyfini çıkarabilirler.

Bunlara ek olarak LiveTrades, şeffaflık yoluyla güven oluşturmayı amaçlamaktadır. Broker, sektördeki en güvenilir işlem verilerini sağlayan gelişmiş bir likidite ortağı sistemine sahiptir. Ayrıca tüm sistemler düzenlenmiş kurumlarda askeri düzeyde AES 256 şifreleme ile şifrelenir.

Finansal işlemleri daha güvenli hale getirmek için LiveTrades, müşterisinin fonlarını doğrudan kullanmaz. Aslında LiveTrades’in, işlemin güvenliğini sağlamak için yerel olarak küresel bankalarla ortaklık kurduğu da ifade ediliyor. LiveTrades’in açıklamalarına göre, tüm para yatırma ve çekme işlemleri lisanslı bankalar ve elektronik para kurumları aracılığıyla birbirine bağlanıyor.

Öte yandan LiveTrades, platformundaki tüm kullanıcılar bir eğitim paketi de sunuyor. Eğitim paketleri, başlangıç ​​seviyesinden ileri seviyeye kadar değişen kurslardan oluşuyor. Bu nedenle herhangi bir acemi yatırımcı, işlem becerilerini ileri bir seviyeye çıkarabilir. Aynı zamanda platform, işlemler hakkında bilgi edinmeye yardımcı olan belirli bir kripto rehberi de sunuyor.

Eğitime ek olarak LiveTrades, uzman destek kadrosu ile 7/24 danışmanlık hizmetleri de sunmaktadır. Platform, e-posta ile gönderilen sorulara bir saat içinde yanıt verdiklerini iddia ediyor. Ancak bu noktada telefon desteğinin her zaman kullanımda olmadığını belirtmek gerekiyor. Kullanıcılar, Pazartesiden Cumaya kadar telefon desteği özelliğini kullanabiliyor. LiveTrades ayrıca yakın gelecekte etkinleştirilecek WhatsApp destek seçeneğini de platforma entegre etmeyi planlıyor.

LiveTrades Özellikleri

LiveTrades kullanıcılarına birçok önemli avantaj sunuyor:

  • Referans Programı: LiveTrades kullanıcıları referans programı sayesinde cömert ödüller kazanabiliyor. Referans sistemini kullanan kullanıcılar, platforma kendi referansları ile kayıt olan her kullanıcı için ödül alıyor.
  • Geniş Ödeme Seçeneği: Platform hem para yatırma hem para çekme konusunda geniş bir yelpaze sunuyor. Ödemeler Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH) ve Ethereum (ETH) gibi kripto para birimleri ile de yapılabiliyor.
  • iPhone ve Android Uygulamaları: Tüm işlem platformları mobil tarayıcı ile kullanılabilir. Yatırım hesapları ise iPhone ve Android cihazlarda MetaTrader mobil uygulaması kullanılarak yönetilebilir.
  • Likidite Kaynakları ve Broker’lar: LiveTrades, 20’den fazla birinci sınıf lisanslı aracı kurum ve likidite sağlayıcısı ile çalıştıklarını ifade ediyor.
  • Hesap Güvenliği: LiveTrades.com AES-256 şifreleme kullanıyor. Çalışanlar, yatırımcılar veya herhangi bir ikincisi taraf fonlara veya güvenli verilere erişemez. Ek olarak, işlem gören tüm fonlar 3. taraf, tamamen düzenlenmiş aracı kurum ortaklarında tutulur.

LiveTrades kullanıcılarına güvenli, hızlı ve şeffaf kopya işlemler sunmayı hedeflediğini ifade ediyor. LiveTrades ile ilgili daha detaylı bilgiye ulaşmak ve kopya işlemlere başlamak için websitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar