reklamı kapat
  • BTC  :  33.921,53 ₺
  • ETH  :  2.087,34 ₺
  • BCH  :  3.931,13 ₺
  • XRP  :  2,55 ₺
  • BTC 33.921,53
  • ETH 2.087,34
  • BCH 3.931,13

LiveEdu ICO’su Bu Pazartesi Başlıyor

11 Ocak 2018
  • Coin TürkCoin Türk

LiveEdu; insanlara ürünleri nasıl oluşturulacaklarını öğreten merkezsiz profesyonel bir gelişim ekosistemidir. LiveEdu profesyonel gelişim için bir YouTube kanalı oluşturuyor.

Ekosistemi, yeni nesil Lynda.com olarak tanımlamak yanlış olmayacaktır. Diğer online eğitim platformlarının aksine LiveEdu; başlangıç seviyesine odaklanmıyor aksine uzman seviyeye aracılık ediyor. İnsanlar LiveEdu platformu üzerinden; akranlarının nasıl gerçek projeler oluşturduklarını seyrederek ve bütün bu projelerin dosyalarını ve kaynaklarını indirerek yeni şeyler öğreniyorlar.

LiveEdu platformu 2018’de başlatılmak üzere yola çıktı ve başlangıçta sekiz konu ile hizmet verecek: Yapay Zeka, Siber Güvenlik, Oyun Geliştirme, Veri Bilimi, Kripto Paralar, Programlama, Tasarım, Artırılmış ve Sanal Gerçeklik. LiveEdu ekosistemindeki proje yaratıcıları bu konular için 10,000 proje ürettiler. Ayrıca LiveEdu bütün bu projeleri Çince ve Rusça yayınlamayı da planlıyor.

Ekip

LiveEdu, parasallaşma modeli ve tecrübeli bir ekibe sahip olan mevcut bir gelişmiş üründür. Dr. Michael J. Garbade LiveEdu’ya, kurucu ve CEO olarak liderlik etmektedir. Çekirdek ekip şirket kurulduğunda beri beraber çalıştı: Alex Zhukov ve Ilya Toka. İşletmeci, eğitimci, arka plan mühendis, önde gelen geliştirici ve teknoloji pazarlamacısı olarak faaliyet gösteren genç ekibin; Amazon, General Electric, Photobucket, Rebate Networks, Lashou ve Mail.ru gibi şirketlerde tecrübeleri bulunuyor. Ayrıca ekip, eğitim ve video akışı gibi alanlardaki uzmanlığı ile de dikkatleri çekiyor.

Koşullar

Üst sınır: 10 milyon dolar                                Geçerli para birimleri : ETH, BTC
Değişim oranları: $1 = 10 EDU
İlk ün bonusu (1. Etap): 20%                          İkinci gün bonusu: 17%

Education (EDU) coinler ne için kullanılacak?

EDU tokenler LiveEdu’nun bütün modüllerine ve işlemlerine tam olarak entegre edilecek: Bütün ödemeler, proje yaratıcılarına ödül, öğrenciler, site moderatörleri ve API (Uygulama Programlama Arayüzü) ekosistem geliştiricileri ile ilgili olan finansal işlemlerde EDU tokenler kullanılacak. Ayrıntılı bilgi için burayı ziyaret edebilirsiniz.

Neden Blockchain?

LiveEdu, blockchain akıllı kontrat tokenizasyonu için oldukça uygun klasik bir modeldir. Blockchain, hem arz hem de talep için yapılan anahtar ürün geliştirme kararlarını merkezsiz hale getirecek. Tokenizasyon; LiveEdu’nun piyasadaki kısır döngüye çözüm getirecek planları için anahtar bir yaklaşım. LiveEdu bu planlarını, proje yaratıcılarını EDU token ve nakit para karışımı bir ödül ile teşvik ederek gerçekleştirmeyi tasarlıyor. Detaylı bilgilere buradan erişebilirsiniz.

Website | Whitepaper | Nasıl EDU Token alınır? |  Telegram | Twitter  

Sorumluluk reddi: Bu makale ücretli bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

ETİKETLER
loading...