reklamı kapat
  • BTC  :  36.057,02 ₺
  • ETH  :  2.450,27 ₺
  • BCH  :  4.644,10 ₺
  • XRP  :  3,50 ₺
  • NGC  :  2,55 ₺
  • BTC 36.057,02
  • ETH 2.450,27
  • BCH 4.644,10

LiveEdu Blockchain Uzmanı Rowlingstone’la Token Satışı İçin Ortaklık Sağladı

21 Aralık 2017
  • Coin TürkCoin Türk
crowd

Sorumluluk reddi: Bu makale ücretli bir basın bültenidir. Cointürk, aşağıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

LiveEdu geçtiğimiz günlerde blockchain uzmanı Rowlingstone ile devam eden ICO’ları boyunca sürecek bir ortaklık sağlandıklarını duyurdu. Dubai merkezli satış ve pazarlama firması Rowlingstone, LiveEdu ICO’suna sahip olduğu kripto ve blockchain uzmanlığını katarak ICO’nun Orta Doğu boyunca yayılmasına yardımcı olacak.

Rowlingstone yatırımcılar için, ICO’ların ön satışlarına erken erişim sağlıyor, haftalık ICO araştırma raporu hazırlıyor ve müşterileri için uzun vadeli yatırım tavsiyeleri sunuyor.

Rowlingstone kurucusu Andrew Rowlstone; Londra, Katar ve Birleşik Arap Emirlikleri gibi ülkelerdeki uluslararası şirketlerde çeşitli yöneticilik alanlarında 14 yılın üzerinde bir çalışma tecrübesine sahip. Bunun yanında 2017 yılından beridir de başarılı bir yatırımcı ve borsa işlemcisi olarak etkinliklerine devam ediyor. Kurucu ortak Justen Bontekoe bir iş stratejisti ve aynı zamanda tecrübeli bir online ve offline pazarlamacı. Justen blockchain alanında oldukça tecrübeli. Araştırma bölümü başkanı Steven Rowlstone engin bir kriptografi bilgi birikimine sahip. Ayrıca dağıtımlı sistemler ve blockchain teknolojisi konularında da oldukça büyük bir bilgi dağarcığı var. Diğer araştırmacılar Jeffry Herberling ve Charlie Read önceki yatırımlara odaklı bir şekilde hizmet ve satış uzmanı olarak faaliyet gösteriyor ve markaları temsil edip onlara topluluk yönetimi konularında yardımcı oluyorlar.

LiveEdu, gelecek teknolojilerindeki mesleki yeteneklerini geliştirmek isteyen insanlar için merkezsiz bir eşten eşe öğrenme ağıdır. 2018’de gerçekleşmesi planlanan LiveEdu ağının başlangıcı için şu yedi konu olacak: Programlama, oyun gelişimi, veri analizi, tasarım, artırılmış gerçeklik, sanal gerçeklik, yapay zeka ve kripto paralar. 2019 yılında ise ağ bütün konular için uygun halde olacak. Blockchain eğitim şirketi LiveEdu, 46 milyar dolarlık küresel online eğitim piyasasına girmeye hazırlanıyor. LinkedIn’nin online eğitim platformu Lynda.com’u 1.5 milyar dolara satın alması bizlere piyasanın potansiyeli hakkında bir fikir veriyor. LiveEdu; ethereum ERC20 blockchain teknolojisini kullanan yeni nesil Lynda inşa ediyor.

LiveEdu Token Satışı

Edu tokenler; doğrudan ether (ETH), bitcoin (BTC), litecoin (LTC), itibari para birimleri ya da dolaylı olarak Shapesshift aracılığıyla diğer coinleri kullanarak satın alınabilecek. Üstelik %25’ten %50’ye kadar bonus fırsatı sunuluyor. 31 Aralık tarihinde sona erecek ön satışa katılarak bu fırsatlardan faydalanabilirsiniz. Büyük ICO etkinliği 15 Ocak 2018 tarihinde başlayacak.

Website – Token Satın Alma – Whitepaper – TelegramTwitter

ETİKETLER
loading...