reklamı kapat
  • BTC  :  36.028,16 ₺
  • ETH  :  2.437,85 ₺
  • BCH  :  4.645,48 ₺
  • XRP  :  3,49 ₺
  • NGC  :  2,56 ₺
  • BTC 36.028,16
  • ETH 2.437,85
  • BCH 4.645,48

LiveEdu Bancor Protokolünü Entegre Ediyor

25 Aralık 2017
  • Coin TürkCoin Türk
crowd

Sorumluluk reddi: Bu makale ücretli bir basın bültenidir. Cointürk, aşağıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Gelecek teknolojilerine yönelik mesleki yeteneklerini geliştirmek isteyen insanlar için merkezsiz bir öğrenme platformu olan LiveEdu, geçtiğimiz günlerde EDU tokenler için kesintisiz likidite sağlamak için Bancor entegrasyonunun gerçekleştiğini duyurdu.

Bancor Protokolü’nün entegrasyonuyla EDU token sahipleri; herhangi başka bir entegre tokene dönüştürebilecekleri Bancor ağındaki kesintisiz likiditeye erişebilecekler. Tokenler borsalarda işlem görmeye ihtiyaç duymayacak ancak onun yerine bağımsız bir şekilde, algoritmik olarak hesaplanmış fiyatlarda ağ üzerinden diğer tokenlere dönüştürülecekler. Bancor ağı hâlihazırda ETH, BNT ve yakında etkin hale gelecek diğer tokenleri içeriyor.

LiveEdu kurucusu Dr. Michael J. Garbade bu gelişmeyle ilgili şu ifadeleri kaydetti:

“Bancor Protokolünün entegrasyonu yalnızca EDU token sahiplerine likidite sağlamayacak aynı zamanda LiveEdu ağındaki herkes için daha iyi erişim olanağı sunacak.”

LiveEdu Bankor Protokolünü, token satışının başarıyla tamamlanmasından hemen sonraki hafta içerisinde etkinleştirecek ve piyasadaki tokenlerin %2 ila %5’ini tokenlerin yeniden düzenlemesi için tahsis edecek. Kullanıcılar EDU tokenleri formülsel olarak hesaplanmış bir fiyat karşılığında doğrudan herhangi bir Web3 cüzdanını kullanarak satın alabilecekler. Topluluğa buradan katılabilirsiniz.

13 binin üzerinde içerik yaratıcısı, LiveEdu’da 200 binin üzerinde video içeriği oluşturdu.2017 yılında özel projeler başlatıldı ve konu başlıkları yalnızca programlamayken altı yeni başlık daha eklendi: oyun geliştirme, veri analizi, tasarım, artırılmış ve sanal gerçekli, yapay zeka ve kripto paralar.

LiveEdu ön satış etkinliği devam ediyor ve şimdi katılım yapanlar için %50 oranında bonus fırsatı sunuluyor. Ana satış 15 Ocak 2018 tarihinde başlayacak. Detaylı bilgi için https://tokensale.liveedu.tv/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

LiveEdu hakkında

LiveEdu; gelecekteki teknolojilere yönelik mesleki yeteneklerini geliştirmek isteyen insanlar için merkezsiz, eşten eşe öğrenme platformudur. Blockchain eğitim şirketi 46 milyar dolarlık küresel online eğitim piyasasına girmeyi hedefliyor. LiveEdu, online eğitim için bir YouTube kanalı oluşturuyor. Şirket bir kategoriyi YouTube dışına alıyor ve onu kendine ait daha büyük bir kategori olarak inşa ediyor. Tıpkı YouTube’dan oyun kategorisini çıkaran ve onu kendine ait daha büyük düzlemde inşa eden Twitch gibi LiveEdu da online eğitim kategorisini YouTube dışına çıkarıyor.

Bancor hakkında

Bancor Protokolü; doğrudan akıllı kontratları yoluyla dahili dönüştürülebilirlikleri olan kripto paralar Smart Tokens’in oluşumu için bir standarttır. Bancor; formülsel hesaplamalar ve bütün uyumlu tokenler için, bir borsada eşleşme ihtiyacı olmadan kesintisiz likidite sağlamak için “Connector” adı verilen yenilikçi bir token kullanır. Smart Tokens, kullanıcı tarafından oluşturulmuş kripto paraların gelişmesine olanak veren token likidite ağlarını birbirine bağlar. Daha fazla bilgi için websiteyi ziyaret edip Bancor Protokolü white paper’ını okuyabilirsiniz.

ETİKETLER
loading...