X


Gelişen Liracoin Projesi Geleceği Nasıl Şekillendirecek?

17:14
5 Temmuz 2019
Okuma Süresi: 2 Dakika
Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Liracoin projesi “Liracoin Topluluk” platformunu yayınlayarak bir sonraki teknolojik evrim aşamasına geçti. Üyeler için çok önemli bir kaynak olan bu platform, kendi Liracoin’lerini (LIC) cüzdanlarda yönetmelerine ve işlem yapmalarına imkan sağlayacak.

Topluluk

Liracoin, Liracoin’e sadık, küresel, ekonomik ve teknolojik düzeyde kripto para birimlerinin öneminin farkında olan güçlü ve büyük bir topluluk oluşturmayı amaçlıyor.

Bununla beraber bu fikirleri etkili bir şekilde yayabilmek için Liracoin, online ve erişilebilir bir Liracoin Akademi’ye de sahip.. Liracoin Akademi sayesinde topluluk, ekonominin temellerini, geçmişin, şimdinin ve geleceğin bir özeti aracılığıyla sezgisel ve ayrıntılı bir şekilde öğrenilebilecek. Ayrıca gelecekte neden kripto paraların, mevcut parasal sistemin yerini alacağını da keşfetme imkanı bulacak.

Uygulama

Yalnızca geleneksel parayı kabul eden mağazalarda, kripto para birimi cinsinden de ödeme yapılabilmesi için Liracoin tarafından geliştirilen bir uygulama olan Liracoin Akıllı Küresel Ödeme‘nin (SGP) tanıtımı yapıldı. Bu uygulamanı amaçları arasında şunlar yer alıyor:

  • Liracoin SGP uygulaması sadece Liracoin’e değil, Bitcoin ve altcoin’ler olmak üzere tüm kripto para sektörüne hizmet edecek.
  • Liracoin SGP uygulamasıyla ödeme kabul eden mağazaların kripto para birimlerini çok iyi bilmeleri ya da buna istekli olmaları gerekmeyecek. Çünkü Liracoin SGP uygulamasıyla kripto paralar otomatik olarak geleneksel para birimine dönüştürülebilecek.

Benimsenme

Peki, Liracoin hedeflerine nasıl ulaşacak? Hedefe ulaşmanın temel gerekliliği müşteri… Bir hizmetin geleceğe yönelik hareket edebilmesinde en büyük faktör geniş kitlelere ulaşabilmek ve kabul görmektir.

Şu anda Liracoin’in amacı Liracoin’i kendi parası olarak kabul eden ve bunu sürdürmek isteyen bir topluluk oluşturmak. Bu topluluğun oluşturulma amacıysa, spekülasyon yaratmak değil yarının ekonomisi için bir kripto para belirlemek…

Bunun yanında Liracoin’in değeri, Liracoin SGP gibi uygulamaların piyasaya sürülmesi sayesinde yükselme gösterecek. Şu anda da Liracoin’in değeri ciddi bir düşüş yaşamadan dalgalanıyor.

Teknoloji ve Büyüyen Kullanıcı Kitlesi

Liracoin Topluluğunun oluşmasıyla birlikte başka bir dönüm noktası geride bırakıldı. Bununla beraber kullanıcı güveni ve kullanıcı sayısı artışa geçti. Liracoin’in tatmin edici hizmeti ve karlı ürünü sayesinde proje hızlıca yayıldı.

WebsiteBorsaLiracoin AkademiPlatform

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar