Liracoin Fiyat Koruma Stratejisi: Böyle Bir Şey Gerçekten Mümkün Mü?

18:15
20 Haziran 2019
Okuma Süresi: 3 Dakika
Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Kripto paraların fiyatı iki ana faktöre bağlı olarak belirlenir.

  • Kripto para biriminin alımı veya satımı (kripto paranın satın alınması fiyatı arttırırken, satılması ise fiyatı azaltır).
  • Kripto para biriminin takas veya ticari hacmi. Kripto para birimleri için bu süreç sundukları madencilik yoluyla söz konusu işlemin onaylanması ve onaylanmadan doğan ödülün yeni bir kripto para birimi olarak piyasa arzına kazandırılması şeklinde işler.

Bu da bir kripto para biriminin değerinin, sadece kullanıcılarına bağlı olduğunu gözler önüne sermektedir. Eğer herkes elindeki Bitcoin’leri yarın satışa çıkartır ve kimse bunları kullanmak istemezse, Bitcoin fiyatı bir anda çökebilir. Kişilerin eylemleri genellikle duygulara (fiyat düşüşünden kaynaklı panik satışı gibi) bağlıdır ve oldukça karmaşık bir sebep sonuç ilişkisi içerirler. Peki herhangi bir kripto para biriminin bu tarz satıştan kendisini koruma yolu ve fiyatın aşağıya çekilmesini önleme yöntemi var mı?

İçerik Rehberi

Liracoin

Liracoin tam olarak bunlara karşı Liracoin (LIC) kripto para biriminin fiyatını korumak için bir çözüm sunmakta.

”Liracoin fiyatta herhangi bir ciddi düşüş yaşanmayacak şekilde tasarlanmıştır. Kripto paraların fiyatı devamlı olarak dalgalanmalar yaşar. Problem ise balinalar tarafından yüksek miktarda kripto para satışlarından doğmaktadır. Balinalar tek bir satışa kripto paranın değerini ciddi bir şekilde etkileyebildikleri için tehlikelidirler. Bir anda yüksek miktarda alış yapıp, zirveden satış yaparak insanları panik satışına sürükleyebilirler. Liracoin ise balinaların katılımını engelleyecek şekilde, kullanıcıların haftalık satın alım limitine sahip olduğu bir sistem geliştirmiştir.”

Liracoin sadece onaylı borsalar aracılığıyla satın alınabilir ve eşler arası bağ kurulduktan sonra da bu platformlara gerek olmayıp, insanlar birbirleri ile direkt bir şekilde alım satım yapabilecekler.

Sonuç olarak satın alım limitleri balina cüzdanlarının hızlı büyümesini engelleyecek ve piyasanın maniple edilmesinin önüne geçecektir. Liracoin’in stabilitesi organik bir büyümeyi garanti altına alacak ve satın alımlar sadece Liracoin onaylı borsalardan yapılabilecek.

Liracoin’in 14 aylık tarihi fiyatın her zaman kuruş değerinde dalgalanmalar yaşadığını göstergesi olmuştur.

https://liracoin.com

https://liracoin.community

https://liracoin.academy

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
ETİKETLER
OKUYUCU YORUMLARI