Reklam

Küresel Kripto Para Platformu Cryptex Global’le Tanışın

Cryptex Global: BTC, ETC, XMR, LTC, DASH ve IOTA gibi paralarda sahip olduğu lidikiteyle size hizmet etmeye hazır bir kripto para portalı.
11:40
15 Ocak 2019
Okuma Süresi: 4 Dakika
Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Cryptex Global; Dubai, BAE’de kurulan ve bu ülkeden kayıt ve lisans alan kripto – kripto işlemleri yapabileceğiniz yeni nesil bir borsa. Coinmarketcap top 20 listesinde yer alan token’ların neredeyse tamamı, buna ek olarak top 100’den birçok token platformda işlem görüyor. Cryptex Global kullanıcıları şu kripto paralarda işlem yapabiliyor: Bitcoin, Ethereum, Ripple, Bitcoin Cash, EOS, Litecoin, Stellar Lumens, Tether, Tron, Bitcoin SV, Cardano, IOTA, Monero, Dash, NEO, Ethereum Classic, Maker, Zcash ve bunlardan ayrı olarak birçok işlem çiftinde 120 cazip kripto para.

Cryptex Global, dünyanın en büyük kripto para işlem platformlarından biri OKEX’le 7 milyon dolarlık günlük sipariş defteri ve kliring yöntemini paylaşıyor. Bu durum Cryptex Global’ı tüm dünyada en fazla likiditeye sahip kripto para işlem portallarından biri yapıyor. Cryptex Global ve OKEX en gelişmiş, bankacılık seviyesindeki soğuk ve sıcak depolarla Malta’daki AB düzenlemelerine dayalı kara para aklamayı önleme (AML) ve müşterini tanı (KYC) prosedürlerini paylaşıyor.

Dubai, BAE merkezli Cryptex Global, bu bölgedeki yatırımcıların yanı sıra Dubai’nin en iyi şekilde sunduğu vergisiz ve stabil ekonomi ortamından faydalanmak isteyen sofistike uluslararası yatırımcıları hedef alıyor. Bu yatırımcıların ilgisini çekmek adına başlangıç olarak 400’ün üzerinde işlem çiftinde 140’ın üzerinde kripto parayla işlem yapmaya olanak tanıyor. Platform zamanla OKEX’in sahip olduğundan daha fazla token’ı listelemek istiyor.

Körfez Bölgesi’nden ve tüm dünyadan uluslararası yatırımcıları gözüne kestiren Cryptex Global en kaliteli kripto paraları listelemenin peşinde. Platformun planı, önümüzdeki 12 ay içinde 100’den fazla kripto parayı listeleyerek 600’ün üzerinde işlem çiftine ulaşmak. Aynı zamanda, halihazırda OKEX müşterisi olan tüm yatırımcılar platforma erişilebilir.

OKEX müşterilerinin bunun için yapması gereken tek şey mevcut log-in bilgileriyle Cryptex Global’a giriş yapmak. Şayet OKEX müşterisi değilseniz doğrudan Cryptex Global üzerinden kayıt yaptırarak platforma üye olabilirsiniz.

Mevcut OKEX müşterileri, OKEX’te tuttuğu kripto paraları “Internal Transfer Withdraw Function” (Dahili Transfer Çekme İşlevi) butonuyla Crpytex Global’a ücretsiz bir şekilde transfer edip kripto para işlemi yapmaya başlayabilir. Yeni müşteriler ise Cryptex Global hesaplarına doğrudan kripto para gönderimi yapabilir. Yalnızca kripto – kripto işlemleri yapabileceğiniz platform hiçbir itibari paraya (USD, EURO ve JPN gibi), SWIFT’e veya SEPA para yatırma/çekmeye bağlı değildir.

İçerik Rehberi

Cryptex Global hakkında

Dubai merkezli Cryptex Global, Körfez Bölgesi’nden ve tüm dünyadan kripto para yatırımcılarının işlem yapmasını kolaylaştırmak ve bu yatırımcıların işlem stratejisini optimize etmek için yüzlerce token çifti sunuyor.

Cryptex Global; işlem hacmi bakımından dünyanın önde gelen kripto para platformlarından OKEX’le birçok kripto parada likidite havuzunu paylaşıyor ve bu paylaşımlı likidite havuzuyla milyonlarca kullanıcısına hizmet veriyor. Cryptex Global Blockchain teknolojisinin işlemlerdeki bariyerleri kaldıracağına, işlemlerin verimliliğini artıracağına ve en nihayetinde küresel ekonomi üzerinde büyük bir etki yapacağına inanıyor. Dünyayı değiştirecek bir şeyi hayata geçirmek için var gücüyle çalışıyor ve müşteri tecrübesini değiştirmeyi ve geliştirmeyi sürdürüyor.

Cryptex Global; GSLB, dağıtık sunucu kümeleri ve daha pek çok ileri düzey teknolojiyi benimseyerek web arayüzü ve mobil uygulamalarıyla dijital para işlemleri için güvenli ve stabil bir ortam sunuyor. Körfez Bölgesi ve tüm dünyadaki müşterilerine en iyi işlem tecrübesini sunmayı amaç ediniyor. Cryptex Global hakkında daha fazla bilgi almak için platformun resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
ETİKETLER