reklamı kapat

Kriptometre’nin Bu Haftaki Konuğu: İsmail Hakkı Polat

11 Ekim 2018
  • Coin TürkCoin Türk

Dünyanın dördüncü Türkiye’nin ilk kripto para borsası BtcTürk, 5 Ekim’de Ebru Baki’nin sunumuyla Youtube kanalında Kriptometre programına başladı.

Her hafta Cuma günü saat 14.00’da alanında uzman konuklarla takipçileriyle buluşacak olan Kriptometre programı ile ilgili BtcTürk CEO’su Özgür Güneri şu sözleri dile getirdi:

Bu programı hayata geçirmemizdeki en önemli neden sektörde bu ekosistemi bir araya getiren, profesyonel bir biçimde ele alınmış ve kripto para dünyasına ilgi duyan ancak düzenli bir iletişim platformu ile henüz buluşamamış kişilere ulaşan bir örneğin bulunmaması… Bu nedenle, tüm bu hedeflere ulaşmamıza imkân sağlayacak bir program olan Kriptometre’yi sektöre kazandırmanın heyecanını yaşıyoruz. BtcTürk olarak finansal tecrübemiz ve teknoloji tarafındaki yüksek bilgi birikimimiz sayesinde kripto para dünyası ve Blockchain teknolojilerini ilgilenen herkese daha yakından tanıtma fırsatı bulacağız.

Kripto paralar ve Blockchain teknolojileri üzerine en güncel bilgileri veren, bu alandaki son gelişmeleri uzman konuklarıyla değerlendiren Kriptometre’nin ilk bölüm konuğu gazeteci/yazar Serdar Kuzuloğlu oldu. BtcTürk CEO’su Özgür Güneri de yorumlarıyla programa katıldı. Kaçıranlar için programı aşağıya ekliyoruz.

Kriptometre’nin 12 Ekim 2018 Saat 14:00’de yayınlanacak olan bu haftaki bölüm konuğu ise hepimizin yakından tanıdığı Kadir Has Üniversitesi Öğretim Üyesi ve Dijital Dönüşüm Derneği Başkanı İsmail Hakkı Polat. Programın gündeminde tüm dünyanın merak ettiği “Kripto paralar hayatımızı nasıl değiştirecek?” sorusu yer alacak. İsmail Hakkı Polat’ın, kripto paralar ve geleceğin nasıl şekilleneceğine ilişkin yorumlarını merakla bekliyoruz…

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.