X


Kripto Yatırımcıları için GLDX Token İncelemesi

18:08
30 Aralık 2020
Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, bu makalede yer alan bilgilerden ve adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Goldex Token baz fiyat oluşumu aşamasında manipülatif hareketlere engel olması için  kullanılan çeşitli varlık fonları algoritması ile oluşturuluyor. Belli oranlarda oluşturulan bu fonların dünya borsalarında anlık işlem fiyatları ile çalışan mekanizması fiyatlamada ana unsur olarak görülüyor ve fiyatta oluşabilecek büyük dalgalanmalara karşı bir dalgakıran vazifesi görüyor.

Goldex Token

Her bir Goldex Token’ in baz fiyatı, hali hazırda yatırım fonlarının değerlendirildiği emtia ortalamaları üzerinden başlangıç fiyatı olan 1.1 USDT’yi oluşturan oranda bölünmesi ile başlıyor.

ÖRNEK :  FON1 + FON2 + FON3 = 96,8 Usdt / 88 = 1.1 USDT

1.1 Usdt fiyat ile çalışmaya başlayan algoritma her 200K lık (alım+satım) hacim ile başlangıç bölünmesinden ( 88 ~ 1 ) bir’e doğru sırası ile bölünerek fonların 1:1 eşitliğine ulaşılana kadar değer artışı sağlamaya devam ediyor.

Goldex Token ile 88X mümkün mü?

Basit bir anlatımla yaklaşık olarak 9M’lik karşılıklı bir işlem hacmi ile çok kısa bir sürede bir goldex token’in 1.1 USDT oranı ile yaklaşık 88 katlık bir artışla 96,8 USDT’ye ulaşması mümkün..

GLDX token yazının yayına girdiği anda 0,20 USDT fiyat ile goldexco.in alım satım platformunda ön satışta. Hard kapasiteyi tamamlaması ile birlikte 23 Nisan 2021 tarihinde kendi platformunda alım satıma açılacak. Goldexcoin hesabınıza, Teb, Ziraat Bank, Kuveytturk, YapıKredi, Garanti Bankası ya da İş Bankası hesabınızdan dilediğiniz zaman Türk Lirası yatırabilirsiniz. Tüm ayrıntılar için Goldexco.in/Gldxtoken/ inceleyebilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar