Reklam

Kripto Yatırımcıları için GLDX Token İncelemesi

18:08
30 Aralık 2020
Okuma Süresi: 2 Dakika

Goldex Token baz fiyat oluşumu aşamasında manipülatif hareketlere engel olması için  kullanılan çeşitli varlık fonları algoritması ile oluşturuluyor. Belli oranlarda oluşturulan bu fonların dünya borsalarında anlık işlem fiyatları ile çalışan mekanizması fiyatlamada ana unsur olarak görülüyor ve fiyatta oluşabilecek büyük dalgalanmalara karşı bir dalgakıran vazifesi görüyor.

Goldex Token

Her bir Goldex Token’ in baz fiyatı, hali hazırda yatırım fonlarının değerlendirildiği emtia ortalamaları üzerinden başlangıç fiyatı olan 1.1 USDT’yi oluşturan oranda bölünmesi ile başlıyor.

ÖRNEK :  FON1 + FON2 + FON3 = 96,8 Usdt / 88 = 1.1 USDT

1.1 Usdt fiyat ile çalışmaya başlayan algoritma her 200K lık (alım+satım) hacim ile başlangıç bölünmesinden ( 88 ~ 1 ) bir’e doğru sırası ile bölünerek fonların 1:1 eşitliğine ulaşılana kadar değer artışı sağlamaya devam ediyor.

Goldex Token ile 88X mümkün mü?

Basit bir anlatımla yaklaşık olarak 9M’lik karşılıklı bir işlem hacmi ile çok kısa bir sürede bir goldex token’in 1.1 USDT oranı ile yaklaşık 88 katlık bir artışla 96,8 USDT’ye ulaşması mümkün..

GLDX token yazının yayına girdiği anda 0,20 USDT fiyat ile goldexco.in alım satım platformunda ön satışta. Hard kapasiteyi tamamlaması ile birlikte 23 Nisan 2021 tarihinde kendi platformunda alım satıma açılacak. Goldexcoin hesabınıza, Teb, Ziraat Bank, Kuveytturk, YapıKredi, Garanti Bankası ya da İş Bankası hesabınızdan dilediğiniz zaman Türk Lirası yatırabilirsiniz. Tüm ayrıntılar için Goldexco.in/Gldxtoken/ inceleyebilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
OKUYUCU YORUMLARI