reklamı kapat

Kripto Paranızı Yatırım Hesabı ile Bu Türk Borsasında Değerlendirin: Paracıklarım

12:21
13 Ağustos 2018

Uluslararası platformlar ile rekabet etmek amacıyla kurulan paraciklarim.com, kullanıcılarına daha önce hiç yaşamadıkları bir borsa deneyimi sunmayı hedefliyor.

Şirket yaptığı basın açıklamasında; “Kullanıcı odaklı geliştirilen yepyeni özelliklerimizi, önümüzdeki aylarda tek tek hayata geçireceğiz ve kullanıcılarımıza tamamen farklı, alışılmadık ve keyifli bir borsa deneyimi yaşatacağız” ifadelerini kullandı.

Şuan Türk Lirası ile Bitcoin, Ethereum ve Vipe alım-satımı yapılan paraciklarim.com’da ilerleyen günlerde yeni altcoin’ler ile de işlem yapılabilecek.

Paracıklarım, barındırdığı bir özellik ile de diğer tüm borsalardan farklı olduğunu gösteriyor.

Paracıklarım’ın Diğer Borsalardan Farkı Ne?

Paraciklarim.com kullanıcılarına, kripto para varlıklarının işlem yapmasalar bile değer kazanmasını sağlayacak yepyeni bir özellik sunuyor. Bu özellik ise “Paracıklarım Yatırım Hesabı.”

Kısaca bahsetmek gerekirse, kripto paralara yatırım yapmış kullanıcılar, günlük alım-satım işlemi yapmasalar bile kripto para varlıklarını “Paracıklarım Yatırım Hesabı”’na aktararak, bu varlıklarının sadece değer kazanmasını beklemek yerine, aylık –paraciklarim.com üzerinden– belirtilen oranlarda yine kripto para olarak kazanç sağlayabilecekler.

Paraciklarim.com’da belirtilen kazanç oranı şuan %1.09. Buna göre;

Örnek kazanç modeli: Yatırım hesabına 10 BTC aktarılmasının ardından 32 gün sonunda kullanıcının kullanılabilir BTC cüzdan bakiyesine anında 0.109 BTC yansıtılacaktır.

Yatırım hesabı ile ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Bu konu ile ilgili yine şirket tarafından yapılan basın açıklamasında; kullanıcılara vade bitiminde dağıtılan kripto para varlıklarının, paraciklarim.com’un elde ettiği kar üzerinden dağıtılacağı bilgisini de verelim.

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz. Haftanın önemli gelişmelerini takip etmek için e-posta bültenimize Abone Olun

 • Tarkan
  2 sene önce

  Yani yatırım yaptığınız rakam ile bir kazanç elde ettiniz ve çektiniz mi demek istedim ben soruyu tam soramamışım kusura bakmayın 🙂

  13
  • Ali
   2 sene önce

   evet çektiğim rakama hem yatırdığım hem kazandığım rakam dahildi.

   12
 • Ali Yemişçi
  2 sene önce

  Merhaba, bu siteyi daha önce sitenizde görüp yatırım yapmıştım. Herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Tavsiye ederim.

  Size de böyle haberler yaptığınız için teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim.

  12
  • Tarkan
   2 sene önce

   Yatırım yaptığınız rakamı özel değilse yazar mısınız? Birde yatırım yaptığınız rakamı çektiniz mi? Ben de düşünüyorum ancak çok fazla yorum bulamadım internette.

   11
   • Ali
    2 sene önce

    Tarkan Bey, evet yatırım yaptığım rakamı çekmeyi denedim ve cüzdanıma geldi. Tekrar gönderip yeniden yatırım yaptım ben. Şu an sitede 2ye yakın Bitcoinim var.

    13