X


Kripto Paralarda Son Durum: Shiba Ne Olur? Holo ve Chiliz Yorumları

Bitcoin (BTC) fiyatı güçlü bir şekilde 32.000 doların üzerinde kalırken altcoin’ler de de yukarı yönlü hareketlerin başladığı görülüyor. 
20:00
24 Haziran 2021

Lider kripto para birimi Bitcoin’in (BTC) 28.800 dolara kadar geriledikten sonra hızlıca toparlanması Shiba Inu (SHIB), Holo (HOT) ve Chiliz (CHZ) gibi kripto para birimlerinin de yönünü yukarı çevirmesini sağladı.

Shiba Inu Fiyatı ve Beklentiler

Yazının yayına hazırlandığı sırada 0,0000069 dolardan işlem göre Shiba Inu’nun bir Dogecoin klonu olduğu biliniyor. Dogecoin’in 2021 yılında büyük artış elde etmesinin ardından bir çok şaka coin’i ortaya çıktı ve bunlar içinde ne popüleri Shiba Inu oldu.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Analistlerin açıklamalarına göre SHIB’in fiyat hareketleri hem Dogecoin’in hem de Bitcoin’in fiyat hareketlerine bağlı bir şekilde ilerliyor. Dolayısıyla aslında sadece SHIB değil tüm altcoin’lerde artışlar kaydedilmesi için Bitcoin fiyatının önemli destek seviyelerinin üzerine yükselmesi gerekiyor.

Yine de analistler güncel grafiklerde 0,0000070 doların SHIB fiyatı için önemli bir direnç olarak işlem gördüğünü ve yükseliş için öncelikle bu rakamın üzerine çıkılması gerektiğini ifade ediyor. 0,0000070 doların üzerinde ise 0,0000075 dolarda güçlü bir dirençle karşılaşılabileceği düşünülüyor.

Holo ve Chiliz Yorumları

2021 yılının en çok ilgi gören kripto para birimleri arasında rahatlıkla HOT ve CHZ sayılabilir. HOT fiyatı 5 Nisan’da 0,0315 dolar ile rekor kırarken CHZ fiyatı da 13 Mart’ta 0,8915 dolar ile rekor kırmıştı.

Ancak şu anda her iki kripto para birimi de rekor seviyelerinin oldukça altında işlem görüyor. Analistler ise her ne kadar kısa vadede iki kripto para birimi için çok büyük fiyat hareketleri beklemediklerini ifade etseler de orta ve uzun vadede yaşanacak gelişmeler sebebiyle HOT ve CHZ fiyatlarının yükseliş potansiyeline sahip oldukları düşünülüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar