reklamı kapat
  • BTC  :  39.723,47 ₺
  • ETH  :  3.149,34 ₺
  • BCH  :  4.951,70 ₺
  • XRP  :  3,79 ₺
  • BTC 39.723,47 ₺
  • ETH 3.149,34 ₺
  • BCH 4.951,70 ₺

Kripto Paralar İle Forex İşlemi: SimpleFX

9 Ağustos 2017
  • Coin TürkCoin Türk

Broker hizmeti sunan SimpleFX’te 15 farklı para biriminde hesap açılıp işlem yapılabilir. Paranızı çevirmeye ve komisyonlara harcamaya gerek kalmadan hesabınıza para yatırdığınız anda SimpleFX’te istediğiniz para birimiyle işlem yapmaya başlayabilirsiniz.

Tamamen anonim bir şekilde SimpleFX platformunda yer alıp işlem yapabilirsiniz. Kimliğinizi veya adres bilginizi göstererek hesabınızı doğrulamanıza gerek yoktur. Tek yapmanız gereken bir hesap oluşturmak ve bu hesaba bitcoin yatırmaktır. Sonrasında özgürce işlem yapmaya başlayabilirsiniz.

SimpleFX’te yatırım alt limiti bulunmamaktadır. Yüklü miktarda bir parayı SimpleFX platformuna yatırmanız gerekmez. Küçük bir miktar gönderimi dahi yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra platform, 1’e 500 kaldıraç oranı sunmaktadır. Yani küçük yatırımlarınızı kaldıraç sayesinde büyütebilir ve daha büyük yatırımlara zemin hazırlayabilirsiniz.

SimpleFX’te 60 para çiftinde işlem yapılabilir. Bu paraların arasında TL de bulunmaktadır. Bunun yanı sıra başta bitcoin ve litecoin olmak üzere 8 kripto para çifti bulunmaktadır.

Petrol işlemleri yapmak için Arap şeyhi olmanıza, gaz sektörüne girmek için Rus zengini olmanıza gerek yok! SimpleFX işte bunun için var. SimpleFX’in sunduğu endeksler, emtialar ve değerli metaller ile işlem çeşitliliğiniz artar. Dünyada gerçekleşen olayları avantaja çevirerek bu alanlarda birçok yatırım yapabilirsiniz.

SimpleFX’te hareketlilik hiç durmaz. Çeşitli enstrümanlarla 7/24/365 işlem yapabilirsiniz. Piyasa ve bitcoin asla uyumaz ve SimpleFX, bu konuda üzerine düşeni yapıyor. Bu ve bunun gibi avantajlar, SimpleFX borsasında paranın durmaksızın sirkülasyonda olmasını sağlar ve yüksek likidite ortamı sunar.

SimpleFX internet sitesinin sağladığı webtrader hizmetinin yanı sıra, Meta Trader 4 uygulaması mobil platformlardan indirilebilir. Yatırım konusunda bilgilendirici birçok aracın bulunduğu Meta Trader 4 ile yatırımlarınızı her an her yerden takip edebilirsiniz.

SimpleFX platformunda yapılan işlemlerde hiçbir aksama veya gecikme olmaz. Londra’da bulunan LD4 Equinix sunucusu ile işlemlerin tamamlanma süresini mümkün olan en az süreye indirir. Equinix, dünyanın en büyük IBX veri merkezi ve ortak yerleşim sağlayıcısıdır. Bu yüzden, tüm dünyada en hızlı uygulama performansına ve en az gecikme süresine sahiptir.

SimpleFX işlemlerinizde herhangi bir risk bulunmamaktadır. Hizmetlerden, platformdan birine danışmadan veya yeniden fiyatlandırmalarla uğraşmadan yararlanabilirsiniz. SimpleFX, tam otomatik bir platformdur ve işlem yaparken birinden cevap veya onay beklemeniz gerekmez. İşlem yaparken sizi kârınızdan edecek son dakika engelleri yoktur.

SimpleFX platformundaki tüm bu hizmet ve avantajlar, tamamen ücretsizdir! Sıfır komisyon oranıyla platformda istediğiniz işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

SimpleFX, güvenliğiniz için elinde geleni yapar. Eksi Bakiye Koruması hizmetiyle platformda işlemlerinizin güvenliği sağlanır. Bu hizmetten yararlanmak isterseniz platform, bakiyeniz eksiye düşmeden önce işlemlerinizi kapamak suretiyle hesabınızı korur. İki adımlı kimlik doğrulama özelliğiyle hesabınızın güvenliği ikiye katlanır.

SimpleFX için öncelikli konulardan biri, müşteri fonlarının güvenliğidir. Paranız, Malta’daki Sparkasse Bank’ın hesaplarında tutulur ve para çekim işlemi yaptığınızda bu banka hesapları kullanılır. Fonlarınız daima güvendedir. Öte yandan SimpleFX’e verdiğiniz kimlik bilgileri, offline sunucularımızda tutulur, kesinlikle üçüncü kişilerle paylaşılmaz ve kötü amaçlar için kullanılmaz. Para yatırma işlemleriniz ise şifrelenmiş sistemimiz ile yapılır.

Ek olarak her kullanıcı, SimpleFX’in ortaklık programına katılabilir. Platforma üye yaptığınız arkadaşlarınızın işlemlerinden yüzde 25, arkadaşlarınızın üye yaptığı kişilerden yüzde 5 kazanırsınız. Ortaklık programı, kısıtlı bir süre için tasarlanmamıştır ve sürekli olarak devam edecektir. Bir diğer deyişle platforma yeni getirdiğiniz kişiler üzerinden sürekli olarak kazanç sağlayabilirsiniz.

Chat kutusu üzerinden diğer kullanıcılarla sürekli iletişim hâlinde olabilir, yatırım tüyoları alabilir ve daha tecrübeli yatırımcıların fikirlerinden faydalanabilirsiniz. Öte yandan diğer kullanıcıların aktivitelerini takip ederek yatırım stratejinizi geliştirebilirsiniz..

Sorumluluk reddi: Bu makale ücretli bir basın bültenidir. Cointürk, aşağıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

ETİKETLER
loading...