X


Kripto Para Borsası OKEx, Yeniden Markalaşıyor: Borsa, İsmini Yenileyerek Logosunu Değiştirdi!

Kripto para borsası OKEx, isim ve logo değişikliği yaptığını duyurdu. OKEx'in yeni ismi ise "OKX" oldu.
12:29
18 Ocak 2022
Okuma Süresi: 2 Dakika

Kripto para borsası OKEx, resmi Twitter hesabından yaptığı bir paylaşım ile isim ve logo değişikliğine giderek yeniden markalaştığını duyurdu. OKEx borsasının yeni ismi, OKX oldu. OKX, bu değişikliğin büyük ölçüde müşteriler adına daha iyi ürünler geliştirme çabasından kaynaklandığını ve kripto ekosisteminin gelişimine daha büyük katkılar sağlama amacında olduklarını açıkladı.

OKEx Borsası Yeniden Markalaşıyor

İşlem hacmi en yüksek ilk on kripto para borsasından biri olan OKEx, resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşımı ile “yeniden markalaştığını” duyurdu. Borsa, ismini “OKX” olarak yenilediğini ve logosunu değiştirdiğini açıkladı.

OKX, isim ve logo değişikliğine ilişkin yaptığı resmi duyurundaki ifadelerine şu sözlere yer verdi:

“Bugünden itibaren şirketi OKX olarak yeniden adlandırıyoruz. Uygulamalarımız yeni adımızı, yeni logomuzu ve yeni kimliğimizi yansıtacak şekilde yeniden markalaştırılacaktır. Önümüzdeki 6 ila 12 ay içinde daha fazlası gelecek.”

OKX’den Resmi Açıklama

Resmi web sitesinden marka değişikliğine ilişkin uzun bir açıklama yapan OKX borsası, kripto para cüzdanı, NFT pazar yeri, merkeziyetsiz borsa gibi birçok merkezi olmayan protokol geliştirdiklerini ifade ederek kripto ekosisteminin gelişmesi adına yürüttükleri çalışmaları büyüteceklerini belirtti.

OKX, bu değişikliğin büyük ölçüde müşteriler adına daha iyi ürünler geliştirme çabasından kaynaklandığını ifade ederken, yenilenen marka ile daha büyük yenilikler sunma amacında olduklarının altını çizdi.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
OKUYUCU YORUMLARI