Reklam

Kripto Para Borsalarının En Yeni Uygulaması PrimeBit WebTrader Açıldı

10:50
20 Mart 2020
Okuma Süresi: 3 Dakika
Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Hızla büyüyen kripto para işlem platformlarından ve BitMEX’e rakip olarak gösterilen PrimeBit, yeni WebTrader platformunu yayına geçirdi. PrimeBit Webtrader oldukça sade tasarımı ve kavraması kolay kullanıcı deneyimi ile PrimeBit’in gücüne güç katıyor.

Bünyesinde bulunan tüm kripto para sözleşmelerine zaten piyasanın en yükseği olan 200x kaldıracı sunan PrimeBit, Tether hesaplarının yanı sıra Tether işlem çiftlerini de ekledi.

Yeni nesil eşler-arası kripto para borsasında avantajlar aynı şekilde devam etmekte. Yine sınırlı risk ve şeffaf bir otomatik kaldıraçtan çıkma mekanizması (ADL) ile sınırsız kazanç imkanı önünüze sunuluyor.

Yeni PrimeBit WebTrader çok daha hızlı ve kullanışlı bir kullanıcı arayüzüne sahip. İhtiyacınız olan her şey, tek bir bakışta önünüze sunuluyor. Grafik analiz modülü, global olarak yatırımcılar için en popüler araç olan TradingView tarafından sağlanıyor.

PrimeBit WebTrader tasarımcıları, kripto vadeli işlemler için benzersiz ve oldukça kolay bir akış yaratmayı başardı. İlk olarak, bir işlem stratejisi oluşturmak için bir grafik analizi yapabilir, daha sonra al sat fırsatlarını görmek için pazar derinliği ve emir defterine çabucak bir göz atabilirsiniz. Son olarak, hızlı bir şekilde piyasa emri veya bekleyen emri verebilmenizi sağlayan işlem pencerelerini kullanarak harekete geçebilirsiniz. 

Tüm bunların yanında, PrimeBit hala MetaTrader 5 (MT5) masaüstü ve mobil uygulamalarını da kullanmak isteyenler için desteklemeye devam ediyor.

Tether hesapları ve İşlem Çiftleri

Son güncelleme ile PrimeBit yeni Tether hesapları da sunmaya başladı. Hesabınıza Bitcoin ile para yatırmanın yanı sıra, USDT’yi para yatırma ve çekme işlemleri için de kullanabilirsiniz. USDT hesabı kullanmanın bazı avantajları:

  • Kripto paraların değeri yükseldikçe fonlarınızı Bitcoin olarak tutmak elbette avantajlı olmakta. Fakat Bitcoin’in fiyatı her zaman oldukça oynak olmuştur. Tether ise fiyatını daha istikrarlı hale getirmiş, dolara sabitlenmiş sabit bir paradır.
  • Tether’in popülerliği hızla artıyor. Tether’i herhangi bir kripto para birimi veya fiat para birimi ile kolayca değiştirilebilir, ayrıca USDT ile doğrudan ödemeler yapabilirsiniz.
  • PrimeBit hem Omni hem de ERC-20 Tether protokollerini destekliyor. Birincisi Bitcoin tokenizasyonuna, ikincisi Ethereum’a dayanıyor. Ve bunun sayesinde transferler Bitcoin hesaplarına göre çok daha hızlı gerçekleşiyor. 

Ek olarak, artık herkes yeni PrimeBit Tether işlem çiftlerini kullanabilir: BTCUSDT, ETHUSDT, LTCUSDT.

Herhangi bir program veya uygulama indirmenize de gerek yok. Kayıt bile olmadan, istediğiniz zaman platformu ziyaret edebildiğinize göre, şimdi PrimeBit WebTrader’a bir göz atın ve kripto para borsalarında işlem yapmayı en kolay şekilde deneyimleyin.

Eğer PrimeBit ile kaldıraçlı işlem borsası hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz, Coin-Turk’ün hazırladığı rehberi inceleyebilirsiniz. 

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
OKUYUCU YORUMLARI