X


Kripto Para Arbitraj İşlemleri İçin Benzersiz Bir Platform: ArbiSmart

16:30
23 Aralık 2019
Okuma Süresi: 5 Dakika
Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Arbitraj çok uzun süredir piyasada yer alan bir yatırım stratejisi. Ancak günümüzde internet ve veri teknolojilerindeki son gelişmeler ile özel arbitraj algoritmalarını milyonlarca insan yatırım için kullanıyor.

Arbitrajın birincil avantajı, yüksek kar potansiyelini yatırımcı ile buluştururken minimum risk sağlanmasını hedeflemesidir.

Peki, Arbitraj yatırımcılara yüksek karlar sunarken riski nasıl en aza indiriyor?

Bu soruyu cevaplayabilmek için ilk önce arbitrajın ne olduğunu, geçmişte nasıl kullanıldığını ve günümüz yatırımcıları için sunduğu fırsat çeşitlerini incelemekte fayda var.

En temel anlamda arbitraj, “iki farklı piyasada aynı tür varlıklar arasındaki fiyat farkından yararlanmak” olarak tanımlanabilir. Yani varlığı düşük fiyatlı bir borsadan alıp daha yüksek fiyatlı bir borsada sattığınız zaman arbitraj işlemini gerçekleştirmiş oluyorsunuz. Farklı iki borsada işlem yapıldığı ve yalnızca fiyat farklarından kar elde edildiği için arbitrajda risk de oldukça düşük oluyor.

Arbitraj Karlı Bir İşlem Mi?

Arbitraj geçmişten günümüzde yatırımlarda gelir elde etmenin en karlı yollarından biri olarak görülüyor. Bu konuda başarılı olabilmek için ise birçok borsaya hakim olmak gerekiyor. Arbitraj’da risk çok düşük ve kazanç oranı çok yüksek olduğu için ortaya çıktığından beri büyük bir fırsat olarak değerlendiriliyor.

Arbitrajın avantajları:

 • Yatırım getirisi oldukça yüksektir. 
 • Fiziksel ürünler, hisse senetleri, emtialar, para birimleri, dijital varlıklar ve diğer pek çok varlıkla işlem yapmak için sayısız arbitraj fırsatı bulunabilir.
 • Riskler diğer yatırımlardan çok daha düşük olarak karşımıza çıkar.
 • Biraz sabırla her işlemi karlı bir hale getirmek mümkündür.

ArbiSmart ve Arbitraj

ArbiSmart, arbitraj işlemlerini dijital çağda bir adım öteye taşıyor. Son teknolojik gelişmeleri kullanan ArbiSmart, arbitraj işlemlerini kolay ve tam otomatik hale getirmek, riskleri en aza indirmek ve kullanıcılar için önemli kazanç sağlamak amacıyla Kripto Para Birimileri için benzersiz bir platform geliştirdiğini dile getiriyor.

Sisteme kullanıcılar tarafından yatırılan paralar daha sonra ArbiSmart tokeni RBIS’e dönüştürülüyor. Kullanıcının kripto para alım satım kazancı işlemlerden sonra doğrudan dijital cüzdanlarına gönderilir. Cüzdanlara gönderilen birimler hesap seviyelerine ve yatırımların miktarına göre belirleniyor.

Bunun yanında kullanıcı odaklı platformun kolay kullanımlı arayüzü, işlemlerin kolayca gerçekleştirilmesine imkan tanıyor. Ayrıca ArbiSmart, kısa vadeli fiyat farklarından yararlanılabilmesi için aynı anda yirmiden fazla borsada tarama yapma kabiliyetine de sahip… Otomatik sistem sayesinde fiyatın en düşük olduğu borsada alım işlemi, fiyatın en yüksek olduğu borsada ise satış işlemi otomatik olarak gerçekleştirilir. İşlemleri gerçekleştirirken platform algoritması, işlem süreleri ve borsalardaki gerçek zamanlı fiyat ve likidite değişiklikleri dahil olmak üzere çeşitli farklı faktörleri dikkate alır.

Arbismart’ın teknolojisi aynı anda binlerce işlemin gerçekleşmesine olanak tanıyor. Dolayısıyla hızlı, şeffaf ve güvenilir işlemler gerçekleşmiş oluyor.

Bunun yanında Blockchain temelli bir platform olan ArbiSmart, bu yeni teknolojisinin güvenlik ve şeffaflık özelliğinden faydalanıyor. Ayrıca platform hız konusunda da kullanıcıların takdirini kazanıyor. Yapılan açıklamalara göre şimdiye kadar platformda gecikme sorunlarıyla karşılaşılmadı.

Bunların yanında ArbiSmart’ın risk yönetim ekibi sayesinde ayrı bir güvenlik katmanı da kullanıcılara sunuluyor. Bu katman sayesinde kullanıcılar yalnızca bir makineye güvenmek yerine işlemlerin gerçek insanlar tarafından her gün izlendiğini bilerek daha rahat işlem yapıyorlar.

İddialara göre AB lisanslı ve düzenlenmiş bir arbitraj platformu olan ArbiSmart kullanıcılarına yedi önemli özellik sunuyor:

 • Akıllı yatırım hesaplaması: Herhangi bir zaman dilimi içinde belirli bir kar hedefine ulaşmak için ne kadar yatırım yapmanız gerektiğini belirten gelişmiş, otomatik, son teknoloji bir algoritma kullanarak gelecekteki karları hesaplar.
 • Euro çekme imkanı: Kullanıcılar kazançlarını Euro temelli bir hesaba çekebiliyor ve yine Euro temelli bir hesaptan platforma para yatırabiliyor.
 • Pasif gelir programı: Bu program sayesinde gelir hedeflerinize ve hesap seviyenize göre haftalık ödemeler alabiliyorsunuz.
 • Kredi limiti kullanımı: Kullanıcılar kredi limitini kullanarak yıllık %27’ye kadar arbitraj karından yararlanabiliyor.
 • Ödül programı: Platformu sosyal medyada ve diğer online topluluk platformlarında destekleyen kullanıcılar çeşitli ödüller kazanabiliyor.
 • Uzun vadeli tasarruf: ArbiSmart platformunda uzun vadeli yatırımcılar da oldukça yüksek kar elde edebiliyor.
 • Bileşik arbitraj ve karın yeniden yatırımı: Bileşik arbitrajı kullanarak dört veya daha fazla piyasada işlem başlatabilirsiniz. Arbitraj manevraları ile bu işlemlerden de kazanç elde edebilirsiniz.

Sonuç

Yukarıda yapılan açıklamalardan da anlaşılacağı üzere arbitraj hem en yüksek kar hem de en düşük risk faktörlerini bir arada sunan bir yatırım stratejisi olarak karşımıza çıkıyor. Gerçekten yüksek kar elde etmek isteyen ve profesyonel bir ekipten bu konuda destek almak isteyen yatırımcılar ArbiSmart platformunu tercih edebilir…

ArbiSmart Türkiye’deki kullanıcılar için özel bir promosyon uyguluyor. 1000 EUR üzeri yatırımlarda kullanıcılar %10 ekstra token kazanacak.

ArbiSmart Hakkında:

2019 yılında Estonya merkezli olarak piyasaya sürülen ArbiSmart, şirketin iddiasına göre AB lisanslı ve düzenlenmiş bir yatırım platform. Platformun kullandığı Blockchain teknolojisi, yüksek bir borsa hacmine uyum sağlamak ve kullanıcıların fiyat değişmeden önce hızlı bir şekilde işlem yapmalarını sağlamak için saniyede binlerce işlemi mümkün kılıyor. ArbiSmart kullanıcılarına, karlarını platform dışındaki bir Euro hesabına çekme ve Akıllı Yatırım Hesaplayıcısını kullanarak hızlı ve akıllı kararlar alma seçeneği sunuyor.

Facebook – Twitter – Instagram Telegram

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
ETİKETLER
OKUYUCU YORUMLARI