Reklam

Kripto Meraklıları ve Yatırımcılar için Merkezsiz Finans Platformu: CENTEX

09:30
17 Ekim 2019
Okuma Süresi: 3 Dakika
Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

CENTEX, özellikle kripto yatırımcıları ve traderler için tasarlanmış merkeziyetsiz bir finansal platformdur. Kprito para alım satım işlemlerinin yanı sıra, platform aynı zamanda CENTEX PAY, IEO Launchpad, DEX, CRC-10 ve CRC-20 token ihracı, p2p atomik takas, akıllı sözleşme bazlı otomatik alım satım ve masternodes gibi birçok konuda çözümler sunuyor.

İçerik Rehberi

CENTEX PAY

CENTEX PAY, kripto paranızı banka ödemenize veya kredi kartınıza aktarmanızı sağlayan bir mobil çözümdür. Ayrıca CENTEX PAY, dünyadaki herhangi bir şirket için mobil ödeme alımı çözümü sağlayacaktır. Platform, gelişmiş blockchain teknolojisini kullanarak kripto finans merkezi ortamı oluşturuyor. CENTEX’in arkasındaki ekip, dijital varlıklar içeren finansal hizmetleri bir üst seviyeye taşımayı hedefliyor. Dünyanın her yerindeki kripto kullanıcılarına kullanışlı, konforlu, ucuz ve güvenli hizmetler sunma konusunda çok kararlıdır.

CENTEX

Güvenlik söz konusu olduğunda, CENTEX Bitcoin ağı kadar güçlü ve çok sağlam bir güvenlik sistemi kullanılmaktadır. CENTEX ekibi, veri depolama ve iletimini güvence altına almak için şifreleme çözümleri kullanır. Kullanıcılar, CNTX parasına yatırım yaparak CENTEX topluluğunun bir üyesi olabilir. Topluluğun bir üyesi olarak, platform geliştirmeye ilişkin karar almaya katılım hakkı kazanır. Kullanıcılar CNTX madeni paralarını cüzdanlarında tutarak veya CENTEX para yatırmalarından birine sahip olarak kar elde edebilirler.

CENTEX platformunu diğerlerinden ayıran en önemli özellikler:

  • Güvenlik İstikrarı için merkezi olmayan platform yapısı,
  • Dünya çapında 99 ülkede hizmet sunması,
  • Kullanıcılarına CENTEX Masternodes (Depositenodes) ağından üretilen günlük ödüller sunmasıdır.

CENTEX ekibinin merkeziyetsiz takaslar hakkında söyledikleri:

“CENTEX, CNTX tokeni harcanacak gazın (gas fee) yanı sıra temel varlıklarından biri olarak kullanılacağı ana blok zincirin (main chain) bir yan zinciri (side chain) olarak merkeziyetsiz bir borsa geliştirecektir. Bu sayede herhangi bir hesap, herhangi bir token arasında bir işlem çifti oluşturabilir. Dünyanın en hızlı merkeziyetsiz dijital varlık değişimi olacak ve aynı zamanda en üst düzeyde güvenliği sağlayacak. ”

Ayrıntılı bilgi için aşağıdaki web ve sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.

Web – Twitter – Facebook – Telegram – Youtube – Blog – Linkedin

Centex Ekip Üyelerinin Linkedin Profilleri:

https://www.linkedin.com/in/rovshan-a-suleyman-gorsky-553b4884/
https://www.linkedin.com/in/nuran-azimov-8b7706187/

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
OKUYUCU YORUMLARI