X


Kripto Kahini, Yatırımcıları Bu 3 Altcoin’e Karşı Uyardı! Dikkatli Olun!

Kripto analisti yatırımcıları bu altcoinlere karşı uyardı. Dikkat edin!
20:00
16 Eylül 2021
Kripto Kahini, Yatırımcıları Bu 3 Altcoin'e Karşı Uyardı! Dikkatli Olun!

Popüler kripto para analisti Justin Bennett, ufukta altcoin‘ler için daha fazla piyasa düzeltmesi görüyor.

Justin Benet, Yatırımcıları ETH, ADA ve DOT’a Karşı Uyardı

Kripto para analisti Justin Bennett Ethereum, Cardano ve Polkadot‘u yakın takibe aldı. Bennett, Twitter üzerinden yaptığı paylaşımlarla bu 3 altcoinde büyük bir düzeltme beklediğini takipçileri ile paylaştı.

Twitter’daki 67.600 takipçisine akıllı sözleşme blok zinciri Cardano‘nun yerel varlığı ADA’nın ciddi bir geri çekilme içerisinde olabileceğini belirtti.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Bennett Cardano hakkındaki tahminlerinden bahsederken şu ifadeleri kullandı;

ADA grafiği, yuvarlatılmış bir tepe ve yakın zamanda 2,44 dolarda bir kanal kırılmasını gösteriyor. ADA’nın bu karmaşadan kurtulabilmesi için 2,55 doların üzerinde kapanış yapması gerekiyor. Aksi takdirde, 2 dolara doğru bir düzeltme kaçınılmaz olabilir. ”

CoinMarketCap’ten alınan verilere göre Cardano’nun yerel varlığı ADA, içeriğin kaleme alındığı an itibarıyla son 24 saatte %5’lik bir düşüşle 2.45 dolardan işlem görüyor.

Analist ayrıca, birlikte çalışabilir blok zinciri platformu Polkadot‘un projenin güçlü haftasına rağmen benzer sorunlarla karşılaşabileceğini söyledi.

Polkadot hakkında da ADA ile benzer şeyleri söyleyen Bennett DOT için Twitter’da şu söylemlerde bulundu;

“Birçok insanın DOT‘un daha da fazla yükselmesini beklediğini biliyorum ve belki de öyle olacak. Ama bunu daha önce gördük ve sonu iyi olmadı. Yine olacak demiyorum. Geleceği kimse bilemez. Sadece dikkatli olun.”

Bununla birlikte Polkadot’un yerel varlığı DOT, CMC verilerine göre an itibarıyla 35.07 dolardan işlem görürken son 1 haftada %16’lık bir artışa imza attı.

Ethereum 3.000 Dolara Gerileyebilir

En büyük ikinci kripto para birimi hakkında da tahminlerde bulunan Bennett, en iyi akıllı sözleşme platformu Ethereum‘un (ETH) yerel varlığı hakkında daha da kararsız görünüyor.

“ETH’yi anlamlandırmaya çalışıyorum… Bu muhtemelen şu anda izlenmesi gereken bir destek seviyesi. Bu seviye kırılırsa, muhtemelen tekrar 3.000 dolar seviyesine kadar gerileyebilir. Ancak bu konsolidasyondan daha yükseğe çıkılırsa, 3.550 – 3.700 dolar arasında bir başka koşu muhtemel görünüyor.”

Popüler altcoin ETH ise son 24 saatte %2.63’lük bir artışa imza attı. Ethereum, içeriğin kaleme alındığı an itibarıyla CMC verilerine göre 3.615 dolar bandında alım satım işlemi görmeye devam ediyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
OKUYUCU YORUMLARI