X


Kripto – Fiat Ekosistemi KRRX, Halka Açık Satışını Başlattı

19:42
6 Aralık 2021

Küresel bir yatırım, ödeme ve finans ekosistemi ile dünyanın ilk dijital bankası olduklarını ifade eden Kyrrex, 30 Kasım’dan bu yana HitBTC’de kendi tokenini listeliyor.

İçerik Rehberi

Kyrrex Nedir?

2018 yılında Viktor Kochetov ve Mykhail Romanenko tarafından başlatılan bir kripto – fiat (geleneksel para) ekosistemi olan Kyrrex, geniş bir ürün ve hizmet yelpazesi haline geldi. Kyrrex, dijital varlıklarla günlük olarak çalışan kullanıcılar için yararlı ve güvenli bir araç olarak tanımlanıyor. Bugün platformun ana ürünü, çeşitli kripto para işlemlerinin gerçekleştirildiği Kyrrex Crypto Exchange‘dir.

  • Lisans: Kyrrex, Malta Finansal Hizmetler Otoritesinden (MFSA) en yüksek Dijital Finansal Varlık (VFA) lisansını aldı. Bu lisans sayesinde şirket, kullanıcılara fonlarının güvende olduğuna dair tam bir güvence veriyor. Kyrrex, Class 4 VFA lisansı ile müşterilerine işlem programı, mevduat programı, kripto ödeme hizmetleri ve kriptodan geleneksel paralara ve geleneksel paradan kriptoya işlem yapma gibi kripto ile ilgili çeşitli ürün ve teklifler sunabilmektedir.
  • KRRX Token: KRRX token, Kyrrex hizmetleri ve işlevleriyle etkileşim için farklı koşullar yaratıldığı anlamına geliyor ve tüm KRRX sahipleri için özel avantajlar sağlanıyor. KRRX token’ı, başlangıçta belirtildiği gibi HitBTC’de listeleniyor. Ayrıca yapılan açıklamalara göre farklı listelemeler için yakın gelecekte diğer ünlü borsalarla başka anlaşmalar da ilan edilecek.
  • Kilitleme ve Piyasaya Sürme: Platform, her 6 ayda bir sonraki sürümler ve platformdaki kullanılabilirlik ile token’ların %30’unu 4 yıl boyunca kilitleyecek.
  • Fonların Kullanımı: Kyrrex, toplanan fonları ekosistem ürünlerinin geliştirilmesi, pazarlama, yeni bölgelerde lisans almak için yasal destek ve sigorta fonları için tahsis edecek. Bahsedilen kategoriler %45, %35 ve %10 olarak hesaplanacak.

Bunlara ek olarak Kyrrex ve KRRX’in temel özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.
  • Sosyal işlem özelliği: Bu özellik kullanıcıların diğer yatırımcıları sabit bir ücret karşılığında takip etmelerini sağlayacak. Ödeme yöntemleri ise itibari para birimleri, kripto para birimleri veya KRRX token olacak.
  • Çoklu hesap yönetimi: Elde edilen kârın payı karşılığında bir yöneticinin veya bir yatırımcının alım satım hizmetlerini içerecek.
  • Tavsiye programı: Bu program, bir kullanıcı 3 veya daha fazla yakınını platforma dvaet ettikten sonra kullanıcıya çeşitli avantajlar sunacak.
  • Online bankacılık özelliği: 2022’nin dördüncü çeyreğinde kullanıma sunulması beklenen bu özellik, kart işlemlerinde %20 nakit ve %3 geri ödeme sunacak. Borsada doğrulamayı geçen kullanıcılar 20 KRRX token’ı alacak.
Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
OKUYUCU YORUMLARI