Kredi Kartı ile Dakikalar İçerisinde Bitcoin Satın Al – 2020 Güncel

08:40
5 Mayıs 2020
Okuma Süresi: 2 Dakika

Yazımızda; Kredi kartıyla Bitcoin satın alma yolları, Kredi kartıyla nasıl Ripple satın alınır, Kredi kartıyla nasıl Bitcoin Cash satın alabilirim? Kredi kartıyla Ethereum satın alma siteleri 2020, Banka kartıyla Bitcoin alınabilir mi, Kredi kartı ile nasıl kripto para satın alabilirim ve Kredi kartı ile Coin alınabilir mi? sorularını yanıtlamaya çalışacağız. Konuyla ilgili araştırma yaptığımızda hızlı bir şekilde Bitcoin, Ethereum, Ripple ve Bitcoin Cash satın alınabilecek güvenli siteleri sizler için araştırdık.

Kredi Kartıyla Kripto Para Alımı

Indacoin 5 yılı aşkın bir süredir Bitcoin ve kripto para alım satım hizmetlerine aracılık eden bir şirket. Yaptığı son geliştirmelerle kredi kartı ile Bitcoin, Ripple, Ethereum ve Bitcoin Cash ve bir çok kripto parayı satın almayı  oldukça kolaylaştırdı.

Belli bir rakama kadar herhangi bir onay olmadan Bitcoin satın alınabilirken, hesabınızı onaylattığınızda günlük 50,000 dolara kadar işlem yapmanız mümkün hale geliyor. Hesabınız genellikle hızlı bir şekilde onaylanıyor. Site içerisinde Bitcoin fiyatı ise uluslararası piyasalarla aynı düzeyde seyrediyor.

Bitcoin dışında kredi kartıyla; Ethereum, XRP, BitcoinCash, Tether, Litecoin, BinanceCoin, EOS, BitcoinSV, Stellar, TRON, Cardano, Monero, IOTA, NEO, Dash ve Cosmos satın alabilirsiniz.

Bunun dışında platformun referans (affiliate) sistemini kullanarak pasif gelir fırsatı yakalayabilirsiniz.

Uzun süredir piyasada olması ve canlı desteği ile ön plana çıkan Indacoin, kredi kartı ile kripto para satın almak isteyenler için önemli bir platform olarak değerlendirilebilir.

Aşağıda bir fikir vermesi açısından Indacoin satın alma sayfasını görebilirsiniz. Oldukça sade ve kolay anlaşılabilir bir deneyim sunuyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar