X

Klaytn Coin Nasıl Alınır?

Klaytn Coin Nasıl Alınır?
19:30
29 Temmuz 2021

Klaytn Coin, Kakao tarafından geliştirilen kendi blok zincirinin yerel kripto parasıdır.

Klaytn (KLAY) Nedir?

Klaytn (KLAY), blok zinciri teknolojisinin değerini yaymak için erişilebilir bir kullanıcı deneyimi ve geliştirme ortamı sağlayan halka açık bir blok zinciri platformudur. Platform, hem genel blok zincirlerin hem de özel blok zincirlerin en iyi özelliklerini veirmli bir “hibrit” tasarımı ile bir araya getirir.

Klaytn, Blockchain teknolojisini mikro girişimlerden kurumsal bölümlere kadar her tür kullanıcıya ulaştırmayı hedefler. Şirketin misyonu, blok zinciri aracılığıyla merkezsizliği küresel ölçekte kullanılabilir hale getirmektir. Proje, şimdiden dünya çağında çok sayıda saygın markanın radarına girdi.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Herhangi bir teknik bilgiye sahip olmadan Klaytn üzerinde kendi zincirinizi kolaylıkla kurabilir veya diğer zincirlere katılabilrisiniz. Kriptografide uzman olmanıza veya Blockchain teknolojisi hakkında derin bir bilgiye sahip olmanıza gerek yoktur. Uzmanlaşmış bir tkenik danışmana gerek kalmadan, herkes kendi literatürüne göre Klaytn’de kendi token ekonosistemini oluşturabilir.

DApp’ler’den oluşan bir ekosistem olarak Klaytn, kullanıcıların yararına uygun uygulama türünü bulma ve geliştirme fırsatı sunar. Platformun merkezsiz yapısı nedeniyle uygulama işlemleri kısıtlanmadığından, kullanıcıların önünde neredeyse sınırsız kullanım durumu söz konusudur. Klaytn; dijital varlık yönetimi, sanat koleksiyonu, oyun geliştirme, merkezsiz borsalar da dahil olmak üzere çok sayıda alanda dApp’leri destekler. Bu çeşitlilik nedeniyle Klaytn; Humanspace, Wemade Tree ve Piction Network gibi kurumsal yatırımcıların dikkatini çeti.

KLAY Coin Nereden Alınır?

KLAY Coin, işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance üzerinden güvenle alınıp satılabilir. KLAY Coin; Binance platformunda KLAY/BTC, KLAY/BNB, KLAY/BUSD ve KLAY/USDT paritelerinde işlem görüyor. KLAY Coin, bu rehberin hazırlandığı sırada 1.01 dolardan alım satım işlemi görüyor.

KLAY satın almak için öncelikle Binance borsasına üye olmak gerekmektedir. Üyeliğin tamamlanmasıyla Binance hesap cüzdanına kripto para veya fiat para birimi transfer edilmelidir. Transferin tamamlanmasının ardından yukarıda belirtilen dört pariteden de KLAY Coin satın alabilirsiniz. KLAY/USDT işlem çiftinden satın alma için öncelikle bu paritenin arayüzüne gidilmelidir.  KLAY/USDT arayüzünde limit sekmesinde belirtilen alana satın alınmak istenen miktar girilir. Miktarın belirtilmesinin ardından KLAY Al emri ile satın alma işlemi gerçekleştirilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar