reklamı kapat

KitToken ICO’sunda %30 Bonus Fırsatı

KitToken ICO'suna katılarak finansal teknoloji devriminin öncülerinden olun.
9 Ağustos 2018
  • Coin TürkCoin Türk

Finansal teknoloji sektörüne gelecekte Blockchain’in damga vuracağı herkes tarafından dillendiriliyor. Mevcut düzende ödeme işleme sektörü hacker’ların ve kimlik avcılarının en büyük hedefi. Mevcut finansal sistemlere kaba kuvvet saldırısıyla sızmak  kolay olduğu için her yıl milyarlarca dolar çalınıyor. Ya milyonlarca insan parasını kaybediyor ya da yetersiz sistemler sebebiyle insanların hassas bilgileri kimlik hırsızlığında kullanılıyor.

Blockchain altyapılı KitToken P2P, müşteriden firmaya ve B2B transferlerini değer transfer protokolleri kullanarak kolaylaştırıyor. KitToken ekosisteminde şu özellikler bulunuyor:

Güvenli transferler – Geleneksel opsiyonların aksine KitToken Blockchain teknolojisi sayesinde tam teşekküllü bir güvenlik vadediyor. Kullanılan hash fonksiyonları sayesinde hacker’ların ve kimlik avcılarının sisteme sızması imkansız hale geliyor.

Hızlı küresel işlemler – Çeşitli sorunlar sebebiyle küresel transferler oldukça yavaş tamamlanıyor. KitToken’da ise transferler eş zamanlı olarak gerçekleşiyor.

Düşük işlem ücretleri – Geleneksel ödeme/transfer şirketleri %10-20 gibi fahiş işlem ücretleri kesiyor. KitToken’da bu miktar cüzi olduğu için platform herkese, özellikle satıcılara hitap ediyor.

Saygın ve yasalara uyumlu – Malezya hükümetine resmi olarak kayıtlı olan KitToken SEC’le uyumlu bir borsada işlem görecek. Dolayısıyla yasalara bağlı ve güvenilir olacak.

Pasif gelir kazanma şansı – Platform işlemlerden elde ettiği gelirlerin bir kısmını token sahipleriyle paylaşıyor. Dolayısıyla token sahipleri pasif gelir elde etme şansı yakalıyor.

20 Temmuz’da başlayan KitToken ön satışı 31 Temmuz’da sona erdi ve yatırımcılara %50-70 oranında bonus dağıtıldı. Devam etmekte olan ICO’nun ilk aşamasında (1-10 Ağustos) yatırımcıları %30 bonus fırsatı bekliyor. 2. ICO aşamasında (11-20 Ağustos) bonus miktarı %20’ye düşecek.

ICO’ya katılarak finansal teknoloji devriminin öncülerinden olun. Platforma dair daha fazla bilgiye resmi web siteden ulaşabilir ve bu linkten platformun white paper’ına göz atabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.