Kıdemli Analist: SHIB ve 4 Altcoin Ağustos’ta İnanılmaz Yatırım Fırsatı Sunuyor

 Kripto para piyasası toparlanma belirtileri gösterirken, CryptoTicker analistlerinden Rudy Fares'a göre 5 altcoin Ağutos ayında mükemmel yatırım fırsatı sunuyor.
15:00
1 Ağustos 2022
Okuma Süresi: 3 Dakika

 Kripto para piyasası toparlanma belirtileri gösterirken, CryptoTicker analistlerinden Rudy Fares’a göre 5 altcoin Ağustos ayında mükemmel yatırım fırsatı sunuyor.

AVAX ve MATIC, Radarınızda Olsun!

Shiba Inu (SHIB), piyasada yaşanan çöküşlerden dolayı sert bir şekilde düştü. Analiste göre, meme coin’ler oldukça volatil olma eğilimindedir. Ayı piyasalarında büyük oranda değer kaybederler, ancak boğa piyasalarında ani fiyat yükselişler ile yeni zirvelerine ulaşırlar. SHIB fiyatının ucuz olduğunu belirten analist, devasa yakımlar, projeler ve ortaklıklar sayesinde meme coin’in yeniden değer kazanacağına inanıyor. SHIB, an itibariyle 0.000012 dolardan işlem görüyor. Piyasa değeri ise 6.72 milyar dolar. Analistin listesindeki ikinci altcoin  Avalanche (AVAX). Altcoin piyasadaki çöküş nedeniyle 15 dolar ile en düşük seviyesine ulaştı. Ancak bu süreçten sonra AVAX yeni bir yükseliş trendi başlattı. 21 dolardaki direnç seviyesini aşan AVAX, yeni bir yükseliş trendi için umut verdi. Analiste göre, AVAX Ağutos ayında sürpriz yapabilecek altcoin’lerin başında geliyor. AVAX, an itibariyşe 23,8 dolardan işlem görüyor. Piyasa değeri ise 6.74 milyar dolar.

Analistin listesindeki üçüncü altcoin Polygon (MATIC). Polygon, Temmuz ayında büyük ölçüde değer kaydetti. Ethereum ekosistemindeki herhangi bir pozitif gelişme kesinlikle Polygon’u da etkiliyor. Polygon, bir yan zincir olarak Ethereum’un üzerine inşa edilmiş bir projedir. İkinci ölçeğe yardımcı olur ve ağı daha verimli hale getirir. Bununla birlikte, Ethereum Birleştirme ile hisse kanıtı sistemine geçtiğinde, MATIC’in de daha fazla ilgi görmesi bekleniyor. Polygon’daki işlemlerin hızı birçok kurumu ve yatırımcıyı sisteme çekiyor. Analist, MATIC’te kısa vadede bir miktar düzeltme bekliyor, ancak MATIC değer kaydetmeye devam edecek ve 2 dolara ulaşabilir. Altcoin, an itibariyle 0,92 dolardan işlem görüyor. Piyasa değeri ie 7,3 milyar dolar.

XRP: SEC Davasında Umut Belirtileri!

Analistin listesindeki dördüncü altcoin Ripple (XRP). SEC davası nedeniyle büyük darbe alan XRP muhtemelen tüm zamanların en yüksek seviyesinden oldukça iuzak olan kripto para biriminden biri konumunda. Ripple, hala SEC davasıyla mücadele ediyor. Ancak yeni önemli gelişmeler ortaya çıktıkça şirketin davayı kazanabileceği konuşuluyor. Bu durum, 4. çeyreğe doğru daha net bir çözüm için umut veriyor. Bu arada, XRP kısa bir konsolidasyondan sonra toparlanıyor. Analiste göre, XRP bu süreçte yeni zaferler ile ivme kazanabilir. Altcoin, an itibariyle 0,38 dolardan işlem görüyor. Piyasa değeri ise 18,3 milyar dolar.

 Analistin listesindeki son altcoin Cardano (ADA). Cardano, ekosistemde yaşanan hareketliliğe rağmen yerinde sayan projelerden biri. Ethereum yakında bir günceleleme yaptı ve fiyatı yükseldi. Cardano ise Vasil güncellemesini test amacıyla birkaç hafta daha erteledi. ADA fiyatları hala olması gerektiği kadar değer kaydetmedi. Bu yüzden büyük bir alım fırsatı sunuyor. Altcoin, an itibariyle 0,52 dolardan işlem görüyor. Piyasa değeri ise 17.5 milyar dolar.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar