X

KickEX Borsası Herkese 15 Dolar Dağıttığı Kampanyayı Duyurdu!

16:21
18 Eylül 2020
Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

KickEX kripto para borsasının yeni kampanyasına katılanlar, yatırdıkları kripto para karşılığına 15 dolar değerinde yeni KEX stablecoin‘ini almaya hak kazanıyor. Bittrex kripto para borsasından KickEX kripto para borsasına 20 dolarlık kripto para transfer edin ve ödül olarak yeni stablecoin KEX kazanın.

Bittrex kripto para borsası yakın zamanda Ukrayna, Belarus, Burundi,  Mali, Myanmar, Nikaragua ve Panama içerisindeki kullanıcıların hizmetlerini kullanamayacağını ve yasaklandığını ifade etti. KickEX kripto para borsası ise bu ülkelerdeki trader topluluklarına hizmet vermekten mutluluk duyup, ülke ayırt etmeden herkese 15 dolar değerinde KEX token şeklinde hoş geldin hediyesi sunuyor.

Peki bonusu almak için ne yapmak gerekiyor? 

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.
  1. Bittrex kripto para borsasından KickEX kripto para borsasına 20 dolarlık kripto para transfer edin.
  2. KickEX üzerinde KYC doğrulamasını tamamlayın.
  3. Bittrex hesabınızın ekran görüntüsünü support@kickex.com adresine gönderin. Bu ekran görüntsünde sizin KickEX üzerinde kayıt olduğunuz mail adresi kullanılmalıdır.
  4. Bunun devamında hemen 15 dolar değerinde KEK bonus token kazanın. Bu, KickEX borsasında ticari hacim ve işlem ücretlerine bağlı olarak madenciliği yapılan yarı-stablecoin statüsündeki kripto para birimidir.
  5. Hiçbir limit olmadan KickEX üzerinde alım satıma başlayın.

Bu kampanya herhangi bir ülkeden yeni kullanıcılar ve daha önce para yatırmayan kullanıcılar(yasaklı ülkeler hariç) için geçerlidir ve 30 Eylül 2020 tarihine kadar sürecektir.

KEX Token Nedir?

KEX, proof-of-trading (alım satım ispatı) ve Kick ekosistemi içerisindeki sabit fiyat ile desteklenen bir yarı-stablecoin’dir. KEX token ödülleri KickEX borsasında işlem yapan kullanıcıların ticari hacimlerine göre kullanıcılara dağıtılır.

Her bir yatırımcı ödedikleri 2 USDT’lik işlem ücreti için 1 KEX token’ı elde eder.

KEX token’ları şu an için sadece KickEX kripto para borsasında bulunuyor ancak yakın gelecekte KEX’in Ethereum blockchain ağı tabanlı ERC-20 token’ı olacağı ifade ediliyor. KEX, KickEX borsasında diğer bütün kripto para birimleri ve işlem çiftleri ile alınıp satılabilecek ve bu sayede BTC,ETH ve USDT gibi ana kripto para birimlerinden birisi haline gelecek.

KEX Token’ları Nasıl Kullanılır?

KEX token’larını kullanabileceğiniz birçok yol mevcut. Bunlar şöyle sıralanabilir:

  • Borsadaki işlem ücretlerini azaltmak için cüzdanlarda devamlı olarak token tutulabilir. KickEX işlem ücreti yapılanması ve KEX token’larının bunu nasıl azalttığı hakkında daha fazla bilgiyi siteden öğrenebilirsiniz.
  • KickRef referans programından 5 dolarlık işlem ücreti olmadan kazandıklarınızı çekmek için kullanabilirsiniz.
  • Borsanın iştirakleri arasındaki anlaşmalar, fon toplama veya buna benzer şeyler için kullanılabilir. Yarı-stablecoinin fiyatı Kick ekosistemi içerisinde 1 dolara sabitlenmiştir.
  • 888.888 adet olan dondurulmuş KickToken’larının dondurmasını açmak ve aktif hale getirmek için kullanılabilir.

KEX token hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Siz de bu fırsatı kaçırmayıp hemen KickEX borsasına para yatırın ve 15 KEX bonusu alarak yeni stablecoin’e sahip olan ilk kişilerden birisi haline gelin. Kayıt olmak için: KickEX

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar