X

%12 Kazanç Oranıyla Çığır Açan Hizmet: YouHodler İle Tanışın

12:29
25 Kasım 2020
Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

CoinTürk ekibi olarak FinTech endüstrisindeki en güncel kripto para devrimi hakkında daha fazla bilgi edinmek ve okuyucuları bilgilendirmek için büyümesini sürdüren YouHodler platformu ile iletişime geçtik. YouHodler, kripto para destekli krediler, birikim hesapları ve varlık arttırma araçları sunuyor. Peki YouHodler’ın bu özellikleri tam olarak nasıl çalışıyor?

YouHodler Nedir?

YouHodler, kripto para tabanlı itibari para ve kripto para kredileri veren bir platform olarak tanıtılabilir. Kullanıcılar sahip oldukları kripto paraları teminat olarak gösterip bunun devamında stablecoin kredisi, kripto/itibari para kredisi çekebilmekte veya kripto para dönüştürme işlemi yapabilmekte. Kullanıcılar buna ek olarak çok yüksek getiri oranlarına sahip birikim hesaplarından da faydalanabiliyorlar. Kullanıcıların dijital varlıkları ise Ledger Vault’un gelişmiş depolama ve güvenlik seçenekleri ile korunuyor.

YouHodler, AB ve İsviçre merkezli bir şirket olup hem Kıbrıs hem de İsviçre içerisinde ofislere sahip.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

YouHodler, Blockchain Association of Financial Commission ile Crypto Valley Association gibi önde gelen kurumların da üyeleri arasında yer alıyor. Müşterilerle kullanıcılar direkt olarak AB regülatörleri tarafından korunmakta.

YouHodler ekibi hem döviz hem de fark kontratları alım satımı gibi ticari finans alanlarında eşsiz bir tecrübeye sahip. Ekip daha önce çeşitli e-ticaret ve e-öğrenme platformlarını da hayata geçirdi. Ekibin dünyanın en önde gelen geleneksel finans uzmanları ile dijital para ve kripto para uzmanlarını bir araya getirdiği de gözden kaçmayan detaylar arasında yer alıyor.

YouHodler, kripto paraların değerini arttırıp yatırımcıların kazancını maksimize etmek için çabalayan bir platform olarak da tanıtılabilir.

Kripto para tabanlı ve destekli krediler, yatırımcılar HODL ederken bile istedikleri nakit paraya ulaşmalarını sağlar. Yatırımcıların ellerindeki kripto paraları harcamaları, gelecekte olası yükselişleri kaçırmalarına yol açabilir. Bu da yatırımcıların gelecekte yükseleceğinden emin oldukları kripto paraları satması anlamına gelmekte. Ancak kripto para tabanlı krediler, yatırımcıların bu sorununu da çözmektedir.

Buna ek olarak kripto para tabanlı kredilerin bütün ödeme çözümlerine entegre bir şekilde çalıştığı da görülüyor. Stablecoinler, banka havaleleri, kredi kartları ve bunun gibi birçok yol ile ilgili krediye ulaşmak mümkün. Bu seçenekler yatırımcıların gerçek dünyadaki varlıklara ulaşabilmelerini ve yüksekten satma şansını kaçırmadan kripto para harcaması yapabilmelerini sağlıyor.

Alım satım çözümleri ise kredinin bir adım ötesine geçerek, kullanıcıların varlıkları ile alım satım yapabilmelerini ve bunları birkaç kat yükseğe çıkartabilmelerini sağlamakta.

Web ve mobil cüzdanlar ise normal kripto para cüzdanlarına kıyasla çok daha güvenli ve kullanım kolaylığına sahip olabilir. Bu da YouHodler kullanmak için bir başka sebep olarak karşımıza çıkıyor.

Bunun yanı sıra birikim hesabı da kripto para yatırımcılarına beklerken para kazanma şansı vermektedir.

YouHodler’ı Rakip Platformlardan Ayıran Nedir?

YouHodler ekibi en büyük ayrıcalıklarının, geleneksel finans sektörüne bir düşman olarak değil de dost olarak bakmaları olduğunu vurgulamakta. Bu da ekibe şeffaflıkla güvenilirlik ilkelerini birleştiren bir platform kurma şansı tanımakta. YouHodler yatırımcıları herhangi bir gizli ücret, şüpheli makbuz veya bilgi verilmeyen ücret çekilmesi gibi durumlar yaşamayacak. Topluluk odaklı yaklaşımı benimseyen YouHodler ekibi, bu hizmetten tatmin olmayanların olması durumunda şirket olarak başarısız olacaklarını düşünmekte.

YouHodler, kripto para yatırım hesabı konusunda endüstrinin en yüksek oranına sahip (%12) olup, kripto para destekli kredi ürünlerinde de (%90) en yüksek orana ev sahipliği yapıyor. Bunun yanı sıra Turbocharge ve Multi HODL gibi %100 oranında ekibin geliştiricileri tarafından hayata geçirilen özellikler de bulunuyor.

Blockchain teknolojisi geleneksel finans dünyasını geliştirebilecek fantastik bir araç olarak görülüyor ve YouHodler da bunu köprü olarak kullanmakta. Yeni ve eski yöntemleri harmanlayan YouHodler ekibi, finansal özgürlük için yatırımcılara daha fazla yol sunuyor.

Multi HODL Nedir?

Multi HODL, platformun en popüler özelliği olarak öne çıkıyor. Barbell Stratejisinden esinlenerek oluşturulan özellik, aslında birçok yatırımcının birikim hesabını “pasif HODL etme” yöntemi olarak kullanmasından yola çıkarak hayata geçirildi. YouHODLer ekibi bunu değiştirip, insanların hem birikim yapmaları hem de onlara küçük riskler alıp kripto para piyasasının volatilitesinden faydalanabilmeleri imkanını sunmak için Multi HODL’u hayata geçirdi.

Bunu nasıl kullanacağını öğrenmek isteyenler, support@youhodler.com hesabına mail atıp, “demo fon” özelliğini aktif ettirebilirler.

Şimdi Kripto Para Yatırın ve Pasif Gelir Elde Edin

YouHodler yakında Türk lirasını da itibari para seçeneği olarak ekleyecek. Bu da Türkiye Cumhuriyeti  vatandaşlarının YouHODL ürünlerini kullanmasını kolaylaştıracak.

O vaktek adar ise USD, EUR, CHF ve GBP gibi itibari paralarla birçok kripto para ve stablecoin kullanarak yatırım yapılabilmekte. Sizde YouHodler.com’u ziyaret edip, pasif gelir elde edebilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar