X

Justin Sun’dan Tron’u ‘Mahveden’ Açıklama!

Justin Sun, Warren Buffett ile olan yemeği erteledi.
15:00
23 Temmuz 2019
Okuma Süresi: 2 Dakika

Tron Foundation CEO’su Justin Sun bundan bir süre önce topluluğa oldukça büyük bir haber vereceğini duyurmuş ve daha sonra 4.57 milyon dolar değerindeki bağışı ile milyarder yatırıcı Warren Buffett ile bir öğle yemeği yeme şansını elde ettiğini açıklamıştı. İlgili haberi buradan okuyabilirsiniz.


Justin Sun – Warren Buffett Yemeği Ertelendi!

Sun,  Buffett ile yapılacak olan yemeğe Charlie Lee, Jeremy Allaire ve hatta Binance Charity Foundation‘un başkanı Helen Hai‘yi de davet etmiş ve davetleri kabul edilmişti. Gerçekleştirilmesine çok az bir süre kala Sun bu sabah yeni bir açıklama yaptı ve ”böbrek taşı” nedeniyle bunu ertelemek zorunda kaldığını duyurdu. Olay bir anda yayıldı ve Twitter üzerinden yapılan açıklamalar topluluğun bunun bir yalan olduğuna inandığını gözler önüne serdi.

Justin Sun daha önce yaptığı açıklamalarda yemek esnasında ‘DEVASA’ bir müjde daha vereceğini açıklamıştı ki tam olarak bu olay yemek tarihine kadar TRX’i yükselişe götürdü.

Ancak yeni açıklanan hastalık ve erteleme haberi inanılmaz sert bir düşüşe yol açtı. Tron (TRX) basın saatine göre top 10 içerisindeki sıralamasını kaybetti ve %15.62’lik düşüş ile 0.024 dolarlık birim fiyata geriledi.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar