X


Jumpstart Mining ile DEVT Kazanmak İçin OKB Stake Edebilirsiniz

11:58
6 Aralık 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Yapılan açıklamalara göre OKEx Jumpstart Mining, 7 Aralık 2021 09:00’da başlayacak. OKB sahipleri, DEVT kazanmak için OKB stake edebilecekler.

Stake Kuralları

Stake Ödüllerinin Hesapanlama Kuralları

  • Stake ödülleri, OKEx Jumpstart Mining’e katılarak elde edilen DEVT token’larıdır. Stake ödülleri gerçek zamanlı olarak hesaplanır ve herhangi bir zamanda iade alınabilir.
  • Saatlik Kullanıcı Ödülleri = Stake edilen kişisel OKB miktarı / Stake edilen toplam OKB miktarı * Saat başına yeni piyasaya sürülen token’lar şeklinde hesaplanır. Örneğin: Kullanıcının stake ettiği OKB miktarı 100 ise ve o sırada stake edilen toplam OKB miktarı 100.000 ise ve saatte piyasaya yeni sürülen DEVT miktarı 10.000 ise: Kullanıcının saatlik ödülleri = 100/100.000*10.000 = 10 DEVT olacaktır.
  • Proje DEVT on-chain transfer zamanını teyit ettiğinde, OKEx, DEVT yatırma, çekme ve alım satım tarihleri için yeni bir duyuru yayınlayacaktır.

Stake ve Unstake (Geri Alma) Kılavuzu

Stake süreci:

  • Adım 1: Mining işlemine başlamadan, OKB’lerinizi Fonlama Hesabınıza önceden aktarın.
  • Adım 2: OKEx resmi web sitesinde oturum açın ve “Finansal Hizmetler” – “Jumpstart” sekmelerine sırasıyla tıklayın.
  • Adım 3: Mining işlemi başladıktan sonra “Stake” butonuna tıklayın, işlemde kullanmak istediğiniz OKB miktarını girin ve onaylayın.

Geri alma süreci:

  • Adım 1: Fonlama Hesaplarına dağıtılacak olan stake ödüllerini almak için “Hasat” butonuna tıklayın.
  • Adım 2: Mining işlemi için kilitlediğiniz OKB’leri herhangi bir zamanda serbest bırakmak için “Unstake” butonuna tıklayın. Yatırılan OKB’ler otomatik olarak Fonlama Hesabınıza iade edilecektir.

DEVT Nedir?

DeHorizon, oyuncuların arkadaşlarıyla birlikte blockchain tabanlı oyunlar oluşturmasını, sosyalleşmesini ve keyifli vakit geçirmesini sağlayan yeni nesil metaverse oyun ekosistemleri olmayı hedefliyor. DeHorizon metaverse’ün uzun vadeli vizyonu, birden fazla zincirdeki tüm metaverse sakinlerine açık, oyuncuların ikinci bir hayatın keyfini çıkarmasını sağlayan sanal bir deneyim yaratmaktır.

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar