X


JPMorgan Analisti, Ethereum Fiyatının Gerçek Değerini Belirledi: Rakamlar Şaşırtıcı

Uzman analist Ethereum'un gerçek değerinin mevcut fiyatından çok daha düşük olduğunu kaydetti.
16:58
20 Eylül 2021

JPMorgan stratejisti Nikolaos Panigirtzoglou, Ethereum için uygun fiyat değerini belirledi. Uzman analist Ethereum’un gerçek değerinin mevcut fiyatından çok daha düşük olduğunu kaydetti.

Popüler Analistin Ethereum Çalışması

JPMorgan analisti, Ethereum değerinin piyasa fiyatından %55 daha düşük olan 1.500 dolara olarak hesapladı. Ağ etkinliğine dayalı bir dizi ölçüme göre analizini tamamladığını belirten Panigirtzoglou, Ethereum fiyaıtnın değerinden yüksek olduğunu aktardı. Bu değerlendirmenin gerekçeleri ise Ethereum ağının artık benzersiz olmaması ve Solana, Avalanche gibi diğer blok zincirleriyle zorlu bir rekabetle karşı karşıla kalması olarak kaydedildi.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

JPMorgan stratejisti Ethereum’un aşırı değerli olduğunu düşünüyor. JPMorgan’ın üst düzey yetkilisi Nikolaos Panigirtzoglou, Ethereum ağının yerel kripto parası Ethereum‘u aşırı değerli olarak nitelendirdi. Uzman isim ekibiyle gerçekleştirdiği çalışmanın sonucunda Ethereum’un gerçek değerinin 1.500 dolar olduğuna kanaat getirdi.

Panigirtzoglou’nun Ethereum Görüşleri

Bu analiz, Ethereum hizmetlerinin artık benzersiz olmadığı fikrine dayanıyor. Ethereum, kripto para piyasasında akıllı sözleşme konseptine ve uygulamasına öncülük etti. Ancak bu özellik aynı fırsatları sunarak Ethereum’un pazar payından faydalanmak isteyen Ethereum katilleri olarak adlandırılan bir dizi proje tarafından paylaşılıyor.

Başarılı analist Nikolaos Panigirtzoglou, bu konuda şu noktaları vurguladı:

Ethereum artık eşsiz değil. Binance ve Solana, en büyük rakipler olarak görev yapıyor. Gelecekte daha fazlası da olacak. Ethereum ağ alternatifleri piyasaya güçlü girmiş olsalarda Ethereum’u yenmek zor olacaktır. Bazı VC yatırımları tarafından desteklense bile inovasyonun çoğu hala Ethereum’da gerçekleşiyor. DeFi ve NFT projeleri Ethereum ekosisteminde yayılıyor. Bunlar Ethereum’da ortaya çıkan ve daha sonra diğer zincirlere taşınan özelliklerdir. Geliştiricilerin mutlak çoğunluğunun Ethereum dünyasına çekildiğini görüyoruz.

En popüler ikinci kripto para birimi Ethereum (ETH), bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 3.000 dolarlık kritik alanda işlem görüyor. Genel piyasa trendini takip eden ETH, düşüş eğilimini koruyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar