X


İşlem Ücretinin Olmadığı Türk Kripto Para Borsası: Coinbaba

Kripto para borsası Coinbaba yatırımcılara birçok cazip özellik sunuyor.
16:50
14 Ocak 2019
Okuma Süresi: 2 Dakika
Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Yeni nesil Türk kripto para borsası Coinbaba Türk yatırımcılara en iyi hizmeti vermek için 2017’de 1 milyon TL sermayeyle kuruldu. O zamandan beri faaliyet gösteren borsa birçok farklı özelliğiyle yatırımcıların ilgisini çekiyor.

Megabit Bilişim Anonim Şirketi adı altında çalışmalarını sürdüren borsanın öncelikli amacı, Türk borsalarında yaşanan bazı sorunlara çözüm getirmek. Hacim darlığı, yapılan işlemlerin hedef fiyat aralıklarında gerçekleşmemesi ve girilen emirlerin gerçekleşmesi için uzun süre bekleme zorunluluğu bunların başında geliyor.

Coinbaba platformunda verilen piyasa yapıcı ve piyasa alıcı emirlerde komisyon oranı %0. Yani Coinbaba’da sıfır komisyonla kripto para işlemleri yapabilirsiniz. Bu özellik Türk kripto para borsaları adına bir ilk.

Coinbaba.net’te işlem yapmanız için 5 neden

1. Komisyon ödemeden alış – satış yapabilirsiniz: Kullanıcılarından daha fazla kazanan borsalara alternatif bir vizyon ile kurulan Coinbaba’da hiçbir komisyon ödemeden dilediğiniz kadar işlem yapabilirsiniz. Sadece çekme işlemlerinizde %0,25 (binde iki buçuk) komisyon ödersiniz. Böylece, Coinbaba ile masraflarınız en aza inmiş olur.

2. Limitsiz para çekip yatırabilirsiniz: Coinbaba’da diğer borsalardan farklı olarak para çekme veya yatırma limitlerine takılmazsınız. Dilediğiniz miktarda para çekip yatırabilirsiniz.

3. Farklı kripto para çeşitleri ve Amerikan doları ile işlem yapabilirsiniz: Şu anda Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash ile işlem yapılabilen Coinbaba’da, Amerikan Doları ile de işlem yapabilirsiniz. Böylece, Türk Lirası – Amerikan Doları dalgalanmalarından etkilenmezsiniz.

4. Güvenlik öncelikli altyapı: Yazılım aşamasında global partnerlerle çalışan Coinbaba’da birikimleriniz her zaman güvende. Coinbaba’daki Güvenli Soğuk Depolama özelliği sayesinde kripto paralarınızın %90’ı offline ortamda saklanıyor.

5. Güçlü sermaye, yetkin kadro, 7/24 destek: Megabit Bilişim A.Ş.’ye tescillenen Coinbaba, iş modeline duyduğu güvenin bir göstergesi olması için 1.000.000 TL sermaye ile kurulmuştur. Yazılım, hukuk, muhasebe, finans ve destek departmanlarındaki 32 kişilik uzman bir ekiple sizlere 7/24 destek sağlamaktadır.

Komisyonsuz ve limitsiz bir şekilde kripto para dünyasını denemek için bu linkten hemen üye olun.

FacebookTwitterInstagramYoutubeLinkedin

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar