X


İşlem Fikirleri ve İşlemlerinizi Paylaşmanın En Kolay Yolu

15:47
12 Nisan 2019
Okuma Süresi: 4 Dakika
Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Devir internette paylaşım yapma devri. Acemi traderların ilham alabileceği bir mentöre ihtiyacı var. Tecrübeli traderların ise bilgi ve deneyimlerini paylaşmaya. Özellikle bunun onlara şöhret ve daha fazla gelir kazandırabileceği bir senaryoda.

Simplefx

SimpleFX olarak bu trendlerin tamamen farkındayız. İşte bu yüzden yakın zamanda harika bir özelliği kullanma geçirdik. İşlem Fikirleri ile sadece başkalarına yol göstermekle kalmaz, aynı zamanda kazançlı bir ortaklık ağı oluşturabilir ve yönlendirdiğiniz her kullanıcıdan gelir elde edersiniz.

Pasif Gelirin İki Yöntemi

Her affiliate pazarlamacısı pasif gelire giden yolda iki zorluk olduğunun farkındadır:

  • Partnerin platformuna yeni kullanıcılar çekmek
  • Partnerin gelir oluşturması için networku harekete geçirmek

SimpleFX Ortaklık programı söz konusu olduğunda, networkunuzdaki kişilerin büyük ve başarılı traderler yapmasını istersiniz. En son isteyeceğiniz şey ise, ortaklarınızın kayba uğraması ve trade yapmayı kesmesi olur. Onların depozitolarını katlaması demek, sizin oluşan her spread tarafından süresiz gelir paylaşımı kazanmanız demektir.

Spreadler yapılan işlem hacmi üzerinden hesaplandığından dolayı, yüksek hacimli, başarılı işlemler yapılması sizler adına olumlu bir senaryodur. Refahlı ortaklar herkes için kazançtır.

İşte bu yüzden, takipçilerinize yön göstermek ve onlara yararlı tüyolar vermek isteriz. Bunu sağlamanın en kolay yolu doğru rehberliktedir ve çevrenize verdiğiniz emirleri göstermektedir.

Nasıl mı yapabilirsiniz? İşlem Fikirlerini kullanarak. Bu araç ile, herhangi bir risk almadan işlem kazancınızı katlayabilirsiniz.

Uygulamada İşlem Fikirleri

Nasıl yapıldığına dair kısa bir rehbere göz atalım. Şu anda SimpleFX İşlem Fikirleri uygulamasının sadece dizüstü bilgisayarlarda ve masaüstlerinde çalıştığını ve teknik analizin mobil cihazda erişilebilir durumda olmadığını unutmayın.

1- Bir işlem fikri ortaya koyun ve SimpleFX çizme aracı ile gösterin. Nasıl yapıldığını görselde görebilirsiniz. Bu sadece bir örnektir.

2- Sonra da “fotoğraf makinası” ikonuna tıklayın ve İşlem Fikrinizi oluşturun.

3- Bahsettiğimiz enstrüman otomatik olarak tespit edildi. Yarattığınız hikayeye başlık verebilirsiniz, ne tür bir strateji olduğunu belirtebilirsiniz: “short”, “long”, “no direction”, “nötr” gibi… Bunun üzerine “Kaydet” diyoruz.

4- Artık işlem fikriniz paylaşıma hazır. İsterseniz SimpleFX WebTrader sohbet kısmında paylaşabilir veya “Copy analysis URL” ile paylaşım linkini kopyalayabilirsiniz. Analiz URL adresiniz aynı zamanda sizin yönlendirme linkinizdir.

5- Yeni ortaklar çekmek için bağlantınızı paylaşın ve ağınızda bulunan yatırımcılara değerli bir tavsiye verin.

Bu sizin ömür boyu gelir paylaşım linkiniz. Tıklayan ve SimpleFX’e kayıt olan herkes tarafından oluşturulan tüm gelir payının % 25’e kadarı sizin olacak.

İşlem fikirleri affiliate marketing için mükemmel bir araçtır. Stratejilerinizi paylaşmanız size hiçbir kayıp vermez. Burada amaç yatırım tavsiyesi değil, yalnızca ilham vermektir. İşlem fikirleri sayesinde;

  1. Arkadaşlarınızı esinlendirin
  2. Networkunuza yeni traderlar ekleyin
  3. Networkunuzdaki üyelerle etkileşimde bulunun
  4. Hem çevreniz hem kendi adınıza kazanç sağlayın
  5. Sosyal medyada trading yıldızı olun

Şimdi bir deneyin ve ne kadar etkili olduğunu görün. Sonuçları kısa sürede Unilink.io panonuzda göreceksiniz.

Etrafınızdakilere ilham verin ve en etkili Affiliate pazarlaması aracıyla gelirinizi arttırın. Arkadaşlarınıza nasıl işlem yapabileceklerini ve para kazanabileceklerini gösterin.

SimpleFX WebTrader’ı ziyaret edin ve ilk İşlem Fikrinizi paylaşın.

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
ETİKETLER