X

IşıklarCoin’den Hızlı Başlangıç: Coinmarketcap’e Giriş, %75 Artış ve Diğer Gelişmeler

Piyasada daha çok yeni olan Türk kripto para birimi ISIKC 1 haftada %75 arttı...
13:00
24 Nisan 2020
Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Işıklar Holding, inşaat malzemeleri sektöründe 50 yılı aşkın bir geçmişe sahip köklü bir firma olarak karşımıza çıkıyor. Firmanın bu kadar uzun soluklu ve başarılı olmasının arkasında ise üretim, dağıtım ve yönetim alanındaki yeniliklere her zaman güvenmesi kendini bu yolda geliştirmiş olması yatıyor.

Işıklar Coin Nedir?

Işıklar Grubu evrensel bir müşteri sadakat programı oluşturmak için ISIKC adlı projeyi tasarlamış ve 2020 başında meraklılarıyla buluşturmuştu. Firma attığı bu adım ile ilgili, “Bazı ortaklarımız işin başlangıcından beri bizimle, bazıları ise daha yakın zamanda bize katıldı. Ancak ortaklarımızı ailemiz olarak görüyoruz. Bu nedenle tasarladığımız ISIKC, müşteri sadakat programı rolünü oynayacak. ISIKC platformunda özel hesabınızda sahip olduğunuz ISIKC miktarına ve fabrikalarımızda holdingin parçası olan ürettiğimiz malzemelere bağlı olarak indirim seviyeleri bulunuyor.” ifadelerini kullanıyor. Yapılan açıklamalara göre platformun katılımcıları bu indirim oranları başta olmak üzere birçok avantaja sahip olacak.

Bunların yanında aslında programın en dikkat çekici yanı Blockchain tabanlı olarak tasarlanmış olması. Dolayısıyla firma yeni projesi Işıklar Coin’i (ISIKC), “Blockchain’de güvenli ve değiştirilemez işlemler oluşturmak için Akıllı Sözleşmeleri kullanan, merkezi olmayan bir müşteri sadakat programı” olarak tanımlıyor.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Neden Işıklar Coin?

Işıklar Grubu köklü bir şirket olduğu için günümüzdeki kendisini ve özellikle ISIKC platformunu “gelenekselin ve yeniliğin buluştuğu yer” olarak nitelendiriyor. Dolayısıyla müşterilerine 50 yıllık tecrübelerine güvenebileceklerinin garantisini veriyor. Işıklar firması konuyla ilgili olarak, “50 yılı aşkın bir süredir piyasada olmamız bir tesadüf değil. Hepsi bizim sadakat, dürüstlük ve şeffaflık ilkelerimizden kaynaklanıyor.” ifadelerini kullanıyor.

Ayrıca firma projelerin arkasında yer alan ekiplerinin de çok güçlü, köklü ve güvenilir olduğunu ifade ediyor. ISIKC platformunun da kendilerini alanında kanıtlamış profesyoneller tarafından inşa edildiğinin altını çiziyor.

Önemli Gelişmeler

Işıklar Coin piyasaya sürüldüğü günden bu yana önemli gelişmelere imza attı. Öncelikler Işıklar Coin’in Türk kullanıcılardan büyük ilgi gördüğü daha önceki gelişmelerde belirtilmişti. Yapılan açıklamalarda özellikle firmanın müşterilerinin sadakat programına artan bir ilgi ile yaklaştığının altı çizilmişti. Çünkü inşaat sektöründe hem malzeme fiyatları hem de alınan miktar çok ve büyük olduğu için indirim oranlarından faydalanabilmek oldukça önemli bir olgu olarak karşımıza çıkıyor.

ISIKLAR Coin Coinmarketcap’te

Bunların yanında piyasanın önemli bir veri paylaşım platformu olan CoinMarketCap’te listelenmiş olması da Işıklar Coin için oldukça önemli bir gelişme. Kripto para biriminin CoinMarketCap’e girdikten sonra sürekli yükseliş grafiği çimiş olması ise dikkat çekiyor.

Öte yandan ISIKC yaklaşık olarak 1 haftadır CoinTiger adlı Singapur merkezli kripto para borsasında listeleniyor. Ayrıca rakamlara bakıldığında ISIKC/USDT paritesinin değerinin 1 haftada 0.2 dolardan 0.35 dolara çıkarak yaklaşık olarak %75’lik bir artış sergilediği de görülüyor. Firma fiyatlarla ilgili daha önce yaptığı açıklamalarda, koronavirüs sebebiyle piyasalar hala düşüş eğilimindeyken dipten satın almanın iyi bir fırsat olduğunu ifade etmiş ve 0.2 dolardan işlem gören ISIKC’nin bu konuda iyi bir örnek olabileceğini belirtmişti.

Önemli gelişmelerin yanı sıra Işıklar Grubu gelecek tepkilere ve gelişmelere bağlı olarak ikinci bir teklif aşaması başlatabileceklerini belirtiyor. Yapılan açıklamalara göre bahsi geçen konuyla ilgili net bir zaman ya da planlama bulunmuyor.

1 haftada %75 artış gösteren ve halihazırda CoinMarketCap’te listelenmeye hak kazanmış Türk kripto para birimi ile ilgili detaylara buradan ulaşabilirsiniz…

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar