X

Işıklar Coin Ana Borsası CoinTiger, ISIKC’nin Talebiyle Türkçe Dil Desteği Ekledi

ISIKC’nin ana platformu CoinTiger hem Türkçe dil desteği hem de birçok geleneksel para desteği ekledi.
13:05
25 Ağustos 2020
Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

50 yılın üzerinde iş tecrübesi olan Türk inşaat firması Işıklar Grup, Blockchain teknolojisini kullanarak geçtiğimiz yıl bir sadakat platformu oluşturdu ve “ISIKC” adı verilen platformun kullanılmaya başlamasının ardından bir de kullanıcılara “Işıklar Coin” adı altında kripto para birimi sunuldu.

ISIKC Platformu ve Gelişimi

Işıklar Grup, evrensel bir müşteri sadakat programı olarak ISIKC’yi oluşturduklarını ve piyasaya sürüldüğü andan itibaren Türk kullanıcıların ilgisinin oldukça büyük olduğunu yaptıkları ilk açıklamalarda belirtmişti.

Aslında Işıklar Grup’un inşaat sektöründeki öncü firmalardan biri olması ve Türk inşaat sektörünün mevcut durumu göz önüne alındığında bu talebin çok da şaşırtıcı olmadığını belirtmekte fayda var. Çünkü Işıklar Grup ISIKC projesi ile bir yandan müşterilerini son teknoloji ile buluştururken bir yandan da sadakat programı ile çeşitli ödüller kazanmalarını sağlıyor. Ayrıca inşaat sektöründe hem malzeme fiyatlarının hem de alınan miktarın çok olduğu düşünüldüğünde indirim oranlarından faydalanabilmenin de aynı oranda önemli olduğunu belirtmekte fayda var.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Firma ISIKC platformunu ilk piyasaya sürdüğü dönemde yaptığı açıklamalarda, “Şimdi sadık ortaklarımızı Işıklar Grubu tarafından üretilen malzemelerde uygulanacak indirimlerle ödüllendirme zamanı. Çünkü bayilerimizin ve ortaklarımızın başarısının bizim başarımız olduğunu biliyoruz. Işıklar ailesi olarak her zaman ortaklarımıza ve bayilerimize başarılı olmaları ve karlarını en üst düzeye çıkarmalarına yardımcı olmak için yollar arıyoruz.” ifadelerini kullanmıştı. Bu açıklamadan da anlaşılabileceği gibi firma başarısını sadakate, dürüstlüğe ve şeffaflığa bağlıyor.

Aradan geçen süreçte de ISIKC’nin gelişimine durmadan devam ettiği görülüyor. Buna en güzel örnek olarak Işıklar Coin’in fiyatı gösterilebilir. ISIKC’nin ICO fiyatı 0,20 dolar seviyesindeydi. Günümüze gelindiğinde ise ISIKC’nin yaklaşık olarak 0,69 dolardan işlem gördüğü ifade edilebilir. Dolayısıyla henüz çok kısa bir süre olmuş olmasına rağmen Işıkla Grup’un açıklamalarına göre insanlar ISIKC’den kar elde etmeye ve avantajlarından faydalanmaya başladı bile.

Bunların yanı sıra CoinMarketCap verilerine göre 1.639.274 USD işlem hacmi bulunan ISIKC’nin 15 Temmuz’da 0,84 dolar ile rekor kırmış olması da dikkatleri çekmişti.

İkinci Satış Turu

Hem projenin giderek kendisini geliştirmesi hem de ISIKC’nin yaşadığı gözle görülür artış, platformun yakın zamanda düzenleyeceği ikinci satış turu ile ilgili ilginin de artmasını sağlıyor. Platformun açıklamalarına göre ikinci satış turunun 2020’nin üçüncü çeyreği içinde yapılması planlanıyor.

İkinci satış turunun sonrasında ise platformun yol haritasından da anlaşılacağı gibi; birçok yeni özelliğin bulunduğu büyük bir güncellemenin yapılması, finans merkezlerinden birinde yeni bir fiziksel ofis açmak ve inşaat malzemeleri işinde yeni stratejik ortaklıklar kurmak ilk hedefler arasında yer alıyor.

CoinTiger Gelişmeleri

Kripto para borsası CoinTiger, ISIKC’nin ana borsası olarak değerlendiriliyor. Işıklar Grup’un yaptığı açıklamalara göre CoinTiger, firmanın talebi üzerine Türkçe dil desteğini platformuna ekledi. Böylece Türk kullanıcılar çok daha kolay bir şekilde ISIKC işlemlerini gerçekleştirebilecek.

Öte yandan ISIKC’nin özellikle CoinTiger listelenmesinin ardından büyük bir artış kaydetmiş olması da kullanıcıların gözünden kaçmamıştı. Işıklar Grup o dönemde yaptığı açıklamalarda yatırımcıların bu fırsatı kaçırmaması gerektiğini ifade etmişti. Güncel fiyatlara bakıldığında da firmanın tahminlerinin doğru olduğu görülüyor.

Ayrıca buna ek olarak CoinTiger, birçok geleneksel para desteği getirmeye de hazırlanıyor. Yapılan açıklamalara göre kripto para borsasına 42 yeni geleneksel para birimi eklenecek.  Tüm bu gelişmelerle birlikte ISIKC için beklentilerin de arttığını ifade eden Işıklar Grup, hem bugüne kadarki ilerlemesinden dolayı hem de gelecek için beklentilerden dolayı projesinden oldukça memnun görünüyor.

Telegram: https://t.me/isiklarcoin

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar