ISIKC Platformunda Yeni Güncellemeler Var: Yeni Özellikler Nasıl Kullanılır?

14:59
8 Kasım 2021
Okuma Süresi: 3 Dakika

Blockchain teknolojisi ana akım medyanın uzun zamandır radarında ve pek çok büyük firma Blockchain teknolojisini kullanmaya başladı bile. Köklü Türk firmaları arasında yer alan Işıklar Holding de bu kapsamda Blockchain çözümlerini kullanmaya yaklaşık olarak iki yıl önce başladı ve ISIKC adında bir kripto para birimini kullanıma sundu.

Buna ek olarak platform her geçen gün gelişmelerini sürdürüyor ve elde edilen bilgilere göre ISIKC platformuna yeni özellikler eklendi.

ISIKC Platformundaki Yeni Güncellemeler

ISIKC platformuna 3 yeni özellik eklendi: Ortaklarımız, Ortak olun ve Benzersiz QR kodu.

  • Ortaklar: Bu sekmede ISIKC platformunun iş türüne göre sıralanmış tüm ortaklarını görebilirsiniz.
  • Ortak Olun: Bu yeni özelliğin kullanılabilmesi için kullanıcının öncelikle doğrulanmış bir e-mail’i ve aktif bir hesabının olması gerekiyor. Platformda hesabı olan kullanıcılar bu yeni özellik ile ISIKC’nin ortağı olmak için bir “kayıt” formunu doldurabilir. Her yeni başvuru, ortaklık süreci ile ilgili kararları veren listeleme ekibinin kontrolünden geçiyor.
  • Benzersiz QR Kodu: QR kodu sayesinde kullanıcılar, bu kodu okutarak indirim miktarlarına kolaylıkla erişebilirler.

ISIKC Ortağı Olmak ve Listelenme Süreci

Yapılan açıklamalara göre ISIKC platformunda yer almak isteyen şirketler ya da kuruluşlar hiçbir ücret ödemiyor. Yani ISIKC platformunda listelenmek tamamen ücretsiz. Ancak platformda yer almak ve ortak olmak isteyen firmaların, kayıt formunu eksiksiz bir şekilde doldurması gerekiyor. Daha sonra ISIKC listeleme ekibi başvurunun değerlendirmesini yapıyor ve firmanın verdiği bilgiler aracılığı ile firmayla iletişime geçiyor.

ISIKC ortağı olarak kullanıcıların elde edeceği avantajların başlıcalarını ise şu şekilde sıralayabiliriz:

  • ISIKC ortakları, hizmetlerini ve ürünlerini kripto para piyasasında da tanıtma imkanına sahip oluyor. Bu şekilde pazarlama ve marka konumlandırma konusunda emsallerinden bir adım öne geçileceği düşünülüyor.
  • ISIKC ortakları, platformdan 7 gün 4 saat destek alma imkanına sahip oluyor. Dolayısıyla ISIKC Partner Network departmanı ortaklara herhangi bir zamanda herhangi bir sorunu çözmede yardım alma imkanı sunuyor.
  • Platform, formalitelere değil işbirliği için basitleştirilmiş kurallara odaklanıyor. dolayısıyla ISIKC için ortakların iş başarısı oldukça önemli ve ortakların başarılı olması için platform çaba sarf ediyor.
  • Son olarak ISIKC platformu yeni bir müşteri grubunu hedefliyor: Kripto para meraklıları. Günümüzde kripto para piyasası toplam değeri 3 trilyon dolara ulaşmış durumda ve ISIKC bu potansiyeli alanda ortakları ile çalışmayı hedefliyor.

Tüm bunlara ek olarak ISIKC platformu kendi kripto para birimini ve sadakat programını da kullanıcılara sunuyor. Bu sayede hem müşterilerin çeşitli indirimlerden faydalanması sağlanıyor hem de kripto para ekosistemine adım atmalarına olanak sunuluyor.

ISIKC platformu ile ilgili detaylı bilgi almak ve platformu kullanmaya başlamak için websitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar