reklamı kapat
  • BTC  :  42.116,79 ₺
  • ETH  :  1.515,58 ₺
  • BCH  :  3.047,73 ₺
  • XRP  :  3,74 ₺
  • NGC  :  1,96 ₺
  • BTC 42.116,79
  • ETH 1.515,58
  • BCH 3.047,73

Invacio’dan Yatırımcılara Müjde

29 Mart 2018
  • Coin TürkCoin Türk

Yalnızca Asya kıtasındaki kripto para kullanıcılarından yarım milyar dolar yatırım toplayan Londra merkezli Invacio projesi beklenenden daha büyük bir popülariteye ulaştı. Invacio kurucusu ve CEO’su yayınladığı video’da projeyle ilgili önemli duyurularda bulundu.

Invacio; ekleyeceği hizmetler, blockchain ve örgüsel ağ çözümleri üzerine partnerleriyle sıkı bir çalışma sürecine girdi. Ancak toplanan yatırımın şirketin beklentisinden fazla oluşu proje ekibini ICO’da değişikliğe gitmeye sevketti. Başlangıçta ICO için 100 milyon dolar yatırım hedefi koyulmuştu. Şirketin partnerlerinin de etkisiyle bu hedef rahatlıkla aşıldı. Bunun üzerine şirket maksimum yatırım limitini ve dolaşımdaki token sayısını düşürmeye karar verdi. ICO için geçerli zaman aralığı da daralacak. Şirket önümüzdeki günlerde tüm değişikliklere dair detayları kamuoyuyla paylaşacak.

Bu büyük başarının temelinde şirketin yürüttüğü uluslararası stratejiler yatıyor. Invacio dünyanın her yanında birçok blockchain ve kripto para etkinliğine katıldı. Proje ekibi bunun yanı sıra devlet kurumlarıyla buluştu. Facebook ve Twitter hesabını aktif olarak kullanan şirket şu ana dek  herkese açık 7, Avrupa ve Asya’dan devlet yetkilileriyle 5 görüşme gerçekleştirdi. Şu ana dek Birleşmiş Milletler, Tayland, Estonya gibi ülkelerle görüşen şirket şu sıralar Ukrayna başbakanı ile müzakere masasında. Avrupa ve Mumbai’den lider kripto para borsalarını gözüne kestiren Invacio şimdiye dek 6 borsayla irtibata geçti. Bu borsalardan 3’ü INV token’ini listelemek istediğini şirkete bildirdi. Bu gelişme INV token’lerine yatırım yapmayı düşünenler için oldukça iyi bir gösterge.

Şirketin üzerinde çalışmayı planladığı birçok geliştirme planı bulunuyor. Bu durumda ICO, bu geliştirmeleri yavaşlatacaktı. Bunu fark eden Invacio yönetimi ICO’nun süresini kısalttı. Şirketin şimdiki tek amacı ürünleri ve hizmetlerini kullanıma en uygun hale getirmek.

Invacio’ya dair daha fazla bilgiye projenin web sitesinden erişebilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.
Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

ETİKETLER
loading...