X

Internet Computer (ICP) OKEx’te Listelendi

12:08
11 Mayıs 2021

OKEx, Internet Computer’in yerel kripto varlığı olan ICP’nin spot işlem piyasasında listelendiğini duyurmaktan memnuniyet duyduğunu ifade ediyor. Mevcut program aşağıdaki gibidir:

  • ICP/USDT için spot işlem, ICP/BTC 10 Mayıs, TSİ 19:00’da açıldı.
  • ICP ile para çekme işlemleri 11 Mayıs, TSİ 13:00’de açılıyor.

DFINITY tarafından tasarlanan ve başlatılan Internet Computer, sınırsız kapasite ile web hızında çalışan dünyanın ilk blok zinciridir. Ayrıca, akıllı sözleşme hesaplamasını ve verileri ölçeklendiren, bunları web hızında çalıştıran, verileri verimli bir şekilde işleyen ve depolayan ve geliştiricilere güçlü yazılım çerçeveleri sağlayan bir blok zinciri bilgisayarı olan Bitcoin ve Ethereum’un yanı sıra üçüncü büyük blok zinciri yeniliğini temsil ediyor.

Varlık Adı: İnternet Bilgisayarı

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Kısaltma: ICP

OKEx’e üyelik için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Bu listelemeyle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen resmi OKEx Telegram grubu veya Destek Merkezi aracılığıyla borsa iletişime geçmekten çekinmeyin.

Risk uyarısı: Dijital varlıkların alım satımı önemli risk içerir ve yatırdığınız sermayenin kaybına neden olabilir. İlgili riskleri tam olarak anladığınızdan ve deneyim seviyenizi, yatırım hedeflerinizi dikkate aldığınızdan emin olmalı ve gerekirse bağımsız finansal tavsiye almalısınız.

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar