X


Intelly, Dubai’deki İlk Etkinliğini Ünlü Palazzo Versace’de Gerçekleştirdi

11:00
24 Ocak 2022
Okuma Süresi: 2 Dakika

Intelly, katılımcıların dünya çapındaki her türlü gayrimenkul fırsatına yatırım yapmalarını sağlayan blok zinciri tabanlı bir gayrimenkul yatırım platformudur. Platform, kullanıcıların devam eden inşaat projelerine, konutlara ve ticari mülklere yatırım yapmalarını sağlayacak.

Intelly, Dubai’deki ilk etkinliğini ünlü Palazzo Versace’de gerçekleştirdi. Başarılı ICO’larının galası 14 Ocak’ta yapıldı. Etkinliğe emlak, finans ve blok zinciri endüstrilerinden 200’ün üzerinde özenle seçilmiş katılımcı katıldı. Intelly’nin özel galası, sektörün temel sorunlarına benzersiz çözümleriyle gayrimenkulün geleceğini tanıtırken, seçilen kalabalıktan büyük ilgi gördü. Ayrıca Intelly, yeni stratejik ortaklıklar duyurdu ve vizyonlarına ulaşmak için önlerindeki yol haritalarını sergiledi.

Intelly’nin Dubai Versace Hotel’deki etkinliğinde Katar’ın önde gelen yatırım firmalarından Al-Daar Investments’ın ülke direktörü Halit Sönmez ve Intelly CEO’su İsmet Taşçeken taraflar arasında önemli bir ortaklık anlaşması imzaladığını duyurdu. Intelly, gayrimenkul ve finans sektörlerinde iyi bir bağlantıya sahip olduğundan, Intelly’nin büyümesini hızlandırmak ve bu alandaki varlığını daha da genişletmek için yeni ortaklıklar kurmalarının muhtemel olduğu ifade ediliyor. Halit Sönmez, Intelly’yi 1. yatırım projesi ve bundan sonraki yatırımları için tebrik etti. Ayrıca Sönmez’e göre Intelly, gayrimenkul yatırımlarına/geliştirmelerine yeni bir bakış açısı getirdi ve sektörde devrim yarattı. ICO’ya yaptıkları yatırıma ek olarak, gelecekte işbirliklerini genişletmeyi sabırsızlıkla beklediklerini açıkladı.

Dünyanın ilk likit emlak piyasası ve geliştirme yatırım sağlayıcısı olan Intelly Token, kripto para piyasasına şimdiden ilgi duymaya başladı. Etkinlik boyunca yatırımcılar, Intelly Platformunun finansal dinamikleri ve altında yatan teknoloji hakkında ekip ve CEO İsmet Taşçeken ile konuşma fırsatı buldular.

Intelly CEO’su, Intelly’nin emlak piyasasına ve kripto para ekosistemine ezber bozan yatırım fırsatları getireceğini belirtti. Ayrıca Intelly, mega gayrimenkul projelerine yatırım yapmak için yeni bir yol yaratarak günlük yatırımcılara benzersiz bir değer teklifi sunuyor. Körfez bölgesindeki büyük yatırımların öncüsü olan Al-Daar gibi büyük yatırım ve geliştirme şirketleriyle yakın görüşmelerde olduklarını duyurmaktan memnuniyet duyduklarını da dile getirdi.

Alanında saygın bir firma olarak sektörü içeriden değiştirmeye yönelik çığır açan stratejisi nedeniyle Intelly takipçilerinin sayısı hızla arttı. Bu yaklaşım, başarılarının arkasındaki itici güç olmuştur. Etkinlik, Intelly için bir pazarlama organizasyonu olmaktan ziyade, Intelly’nin blok zinciri teknolojisinin gücü ve bu alandaki mükemmel uzmanlığı ile eski emlak endüstrisinde devrim yaratabileceğinin başarılı bir gösterimiydi. Intelly’nin şimdiye kadar gösterdiğinin, gelecekte neler başarabileceklerinin bir anlık görüntüsü olduğuna inanılıyor.

Intelly’nin ICO’su

Intelly, bir özel satışla iyi bir başlangıç yaptı ve token satışlarıyla 32 milyon dolardan fazla bir gelir elde etti. ICO, 1 Ocak’ta halka arzına başladı ve 21 Ocak 2022’de sonlandı.

WebsiteYouTubeTwitterMediumTelegram

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar