X


Injective Protocol (INJ), Avalanche (AVAX) ve Holo (HOT) Son Durum!

Bitcoin’de %9 bir düşüş var ve Injective Protocol (INJ), Avalanche (AVAX) ve Holo (HOT) gibi popüler kripto para birimleri de düşüşte.
12:22
24 Şubat 2022
Okuma Süresi: 2 Dakika

Son uluslararası gelişmeler ile birlikte kripto para piyasasında düşüş yaşanırken popüler altcoin’ler de yönlerini aşağı çevirdi. Bitcoin fiyatında yaklaşık olarak %9 bir düşüş var ve Injective Protocol (INJ), Avalanche (AVAX) ve Holo (HOT) gibi popüler kripto para birimleri de düşüşte.

Injective Protocol (INJ)

Injective Protocol’ün (INJ), kripto para sektörünün ilk 2. katman merkezsiz kripto para borsası olduğu ifade ediliyor. Ekip tarafından yapılan açıklamalarda ise Cosmos SDK modülünü kullandığı ve aynı zamanda Cosmos ağının sunduğu avantajdan faydalanarak Ethereum Sanal Makinesinin (EVM) artılarından yararlanıldığı ifade ediliyor.

INJ yazının kaleme alındığı an itibari ile 4,7 dolardan işlem görüyor ve son 24 saatte %15’in üzerinde değer kaybı yaşadı. INJ 11 Şubat’ta 10 dolara kadar yükseldi ancak gelişmeler sebebiyle bu seviyeleri koruması mümkün olmadı.

INJ’nin yeni bir yükseliş grafiği başlatabilmesi için öncelikle Bitcoin ve genel kripto para piyasasının toplanması gerekiyor. Bunun için de uluslararası arenada suların durulması gerektiği düşünülüyor.

Avalanche (AVAX)

Son zamanların popüler kriptolarından olan AVAX da düşüşlerden payına düşeni aldı. Son 24 saat içinde %14’ün üzerinde değer kaybeden AVAX, yazının yayına hazırlandığı sırada 67 dolar bandında işlem görüyor.

Avalanche platformunun yerel token’ı olan AVAX, esas olarak ağı güvence altına almak, operasyonel ücretler için ödeme yapmak, eşler arası transferleri sağlamak ve Avalanche platformunda yeni ağlar oluşturmak için kullanılıyor. AVAX’ın başında Emin Gün Sürer gibi başarılı bir Türk ismin yer alması ise dikkatleri çekiyor.

Holo (HOT)

HOT, BTT ile birlikte Türk kripto para ekosisteminde oldukça popüler olan kripto paralar arasında yer alıyor. Holo bir Blockchain alternatifi olarak tanımlanıyor. Blockchain, veri merkezli küresel konsensüs sağlamak amacıyla çalışırken Holo, birim merkezli çalışarak ölçeklendirme, hız ve uyum sorunlarını ortadan kaldırmayı amaçlıyor.

HOT yazının kaleme alındığı an itibari ile 0,0037 dolarda işlem görüyor ve son 24 saat içinde de HOT’ın %16’dan fazla düşüş yaşadığı görülüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar