reklamı kapat

INGOT Coin Piyasalar Arasında Köprü Kuruyor

2 Mayıs 2018
  • Coin TürkCoin Türk

INGOT Group türünün ilk örneği olarak tanımlanabilecek bir blockchain ekosistemine hayat veriyor. INGOT Coin adı verilen bu sistem aracılığıyla mevcut finansal piyasaların ve büyümeye tüm hızıyla devam eden kripto piyasaların bir araya getirilmesi hedefleniyor. Müşterilerine daha önce hiçbir yerde şahit olmadıkları bir hizmet deneyimi sunmayı amaçları arasında gösteren ekip, kullanıcıların daha rahat hissetmelerini sağlayarak, dolaylı olarak piyasa likiditesine de katkı sağlıyor. Üstelik INGOT Coin kullanıcılarına mevcut sisteme göre daha etkili piyasa fiyatları sunuyor.

INGOT Group faaliyetlerini pek çok sektöre yaymış bir şirket olarak biliniyor. Şirketin çalışmalarını sürdürdüğü her bir sektör için özel profesyonel uzmanları bulunuyor. Bu başarılı şirket mevcut finansal piyasalarda adeta bomba etkisi yaratacak bir projeyi gerçekleştirmek üzere yola koyuldu. Blockchain teknolojisine dayanan yenilikçi ekosistem INGOT Coin (IC) aracılığıyla hedeflerini gerçekleştirmek isteyen şirket, bu yeni ekosistem sayesinde geleneksel finansal düzen ile yenilikçi kripto para piyasaları arasında bir tür köprü kurmak istiyor. Şirket tarafından kullanıcıların hizmetine sunulan ve bir köprü vazifesi gören IC yatırımcıların ya da kullanıcıların mevcut portföylerinin çeşitlendirilmesine ve platformu etkili ve güvenli bir şekilde kullanabilmesine imkan tanıyacak.

IC ekosistemi kullanıcılarına hem geleneksel piyasalarda hem de kripto para piyasasında yitirilen ancak olması arzulanan birlik duygusunu yeniden kazandırmayı vizyon edindi. IC ekosistemi bu doğrultuda altı farklı bileşenden faydalanıyor. Bu bileşenler sayesinde piyasada bulunan bütün kullanıcılar yaklaşan fırsatların tamamından faydalanabilecekler. Bu bileşenler şu şekilde sıralanıyor; IC Cüzdan, IC Borsa, IC Dijital Bankacılık, IC Sertifikasyon ve IC ICO Hızlandırıcısı.

INGOT Coin ekosisteminin kurucusu ve INGOT Group müdürü Iman Mutlaq konuya ilişkin şu açıklamaları yaptı:


INGOT Coin ekosistemine entegre edilen 6 farklı bileşen sayesinde kullanıcılara yeni bir çözüm yöntemi sunuluyor. Bu çözüm yönteminden yararlanmayı tercih eden kullanıcılar dijital varlıklarına, geleneksel varlıklarına ya da konvansiyonel para piyasalarına tek bir ekosistem üzerinden ulaşabilecekler.

Projenin yaklaşan ICO’su hakkında detaylı bilgilere web sayfası üzerinden erişebilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

ETİKETLER