reklamı kapat
  • BTC  :  36.008,56 ₺
  • ETH  :  2.450,27 ₺
  • BCH  :  4.644,10 ₺
  • XRP  :  3,50 ₺
  • NGC  :  2,55 ₺
  • BTC 36.008,56
  • ETH 2.450,27
  • BCH 4.644,10

İlk Merkezsiz Messenger e-Chat’in ICO’su Sürüyor

21 Aralık 2017
  • Coin TürkCoin Türk
crowd

Sorumluluk reddi: Bu makale ücretli bir basın bültenidir. Cointürk, aşağıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

e-Chat ekibi; sistemleri dahilinde finansal işlemler yapabilmeye olanak sağlayan blockchain temelli anlık mesajlaşma uygulaması geliştirmeyi başardı. Kullanıcıların varlıkları, en iyi koruma ve şifreleme mekanizmasının uygulandığı e-Chat kripto cüzdanlarda saklanacak.

Başarılı startup e-Chat, ICO etkinliğinin ön satışını ve birinci turunu başarı ile tamamladı. ICO’nun ikinci turu 16 Aralık tarihinde başladı ve 30 Aralık 2017’ye kadar devam edecek. ECHT tokenler 0.80 dolardan satılacak.

e-Chat uluslararası yönetim ekibi, kişisel bilgilerinizin güvenliği için en yüksek seviyedeki gizlilik ve güvenlik politikalarını uyguluyor. e-Chat, kullanıcı dostu arayüzü ile çapraz platform bir uygulamadır. Üstelik ücretsizdir ve kurumlar ve devletler tarafından bloke edilmeye karşı korunur.

e-Chat kripto cüzdan, varlıklarınızı ECHT ya da lider kripto para türünde transfer etmenize ve depolamanıza olanak sağlar. Kripto varılığın benzersiz özelliği, kripto varlıklarınızın standart oylama işleviyle ilişkilendirilmelerine imkan tanır. Eğer platformda size yönelik sunulan haberler arasında ilginizi çeken bir tanesi olursa, yazarına anında fon transfer edebilirsiniz.

e-Chat ekibi konferanslara, zirvelere, toplantılara ve ICO rekabetine aktif bir şekilde katıldığı için proje, dünya genelinde giderek yaygın hale geliyor. e-Chat ICO’sunun ilk turunda startup, Tokyo’da düzenlenen Crytoconference’in ortağı oldu. Ayrıca Londra’daki blockchain zirvesinin Altın Sponsorları arasında gösterildi. e-Chat ekibinin projeleri hakkında konuşma fırsatı yakaladıkları güncel etkinlikler arasında en büyük blockchain konferansı olan BlockShow Asia 2017, 6. Çin Forex Expo ve Cryptospace Moskova gibi etkinlikler bulunuyor. Öte yandan e-Chat topluluğu da önemli ölçüde büyüme kaydetti, özellikle sosyal ağ sayfalarına abonelikler bir hayli arttı.

Uygulamayı Google Play ya da App Store üzerinden indirebilir ve onu deneyerek; siber saldırılara, ihlallere ve diğer tehlikelere karşı alınmış en yüksek düzey güvenlik önlemlerinin tadını çıkarabilirsiniz. Kararınızı verin ve ilk merkezsiz sosyal mesajlaşma platformu olan e-Chat’i destekleyin. Proje ile ilgili gelişmeleri resmi e-Chat websitesinden takip edebilir, whitepaper’a da aynı adresten ulaşabilirsiniz.

ETİKETLER
loading...